Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Görögbe repülővel, mit vigyek?...

Görögbe repülővel, mit vigyek? A fiam,3 póló,1 ing,2 fürdőgatya,2 térnadrág, papucs cipő, naptej, elem fényképező hashajtó/széntabletta fájdalom csill. , felfújható matrac, búvárszemüveg,4 májkonzerv 1 kg kenyér, kés, porkávé, pénz, útlevél.

Figyelt kérdés

2012. jún. 29. 09:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Törölközö? A szállodait nem viheted le a partra.
2012. jún. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A fiadat besoroltad a hashajtók és matracok közé? :P Feladod poggyászként, vagy mi? :D Ez aranyos. :D


Amúgy nyilván úti okmányok, pizsama, biztosítás(!!), telefon, töltő, zsebkendő, sebtapasz, tusfürdő, sampon, én vinnék azért a helyedben mindenkinek 1-1 pulóvert is, könyv...

2012. jún. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kenyér felesleges szerintem, nagyon jó kenyereket sütnek a görögök, és nem is drága.

Én is vinnék 1 hosszúnadrágot és egy hosszú ujjú vékonyabb pulcsit, mert esténként lehet hűvös, ott állandóan fúj a szél.

Törölközőt is mindenképp vigyetek a strandra. Jól jön egy strandtáska is, esetleg kisebb hűtőtáska+akksi, nagyon gyorsan megmelegszik a víz.

Én úgy szoktam, hogy viszek egy olyan pólót, amiben csak a strandra járok ki, és több olyat, amit este felveszek.

Hova mentek amúgy?

Szálloda vagy apartman? Önellátó?

2012. jún. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Korfu Sidari, apartmanház.

Kell még törülköző, szúnyogirtó, ok.

Kb. este 8 kor indul a gép gondolom este 11-12 re fogunk megérkezni azért gondoltam a kenyeret, meg 2 liter vizet vinni hogy tudjuk lefekvés előtt kajolni....

2012. jún. 29. 11:26
 5/9 A kérdező kommentje:
önellátó, gondoltam reggel megveszem az aznapit, délben vagy délutám meg valahol megebédelünk este meg a szálláson....
2012. jún. 29. 11:28
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem lesz még nyitva gyrosos vagy pékség, amikor odaértek, de ha biztonságban akarod magad érezni, akkor vigyél egy kenyeret. :)

Testápolót is vigyetek, mert a sós víz eléggé szárít.

Amúgy Sidari nagyon szép hely, meg Korfu úgy egészében is gyönyörű, ha lesz lehetőségetek, nézzetek meg pár helyet a szigeten, pl Paleokastricát.

2012. jún. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kocsibérlést mindenképp tervezek amivel bejárjuk a közeli strandokat.
2012. jún. 29. 11:40
 8/9 anonim ***** válasza:

Nincs is annál jobb :)

Mi is mindig bérelünk kocsit, de a szállásunk Moraitikán szokott lenni, szóval nekünk Sidari a "látványosság" :D

Most irigykedek... :) az idén nem nyaralok, pedig úgy mennék Görögországba...

2012. jún. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szúnyogriasztót mindenképpen vigyél, mert abból van rendesen.Ne csak a bedugósat, hanem magatokra is, mert ha elmentek este sétálni, akkor megesznek benneteket!!

Éjszaka a SAN REMO Gyrosos nyitva van, fincsi a gyros!:-)

Megkérdezhetem melyik apartmanházba mentek?

Szép nyaralást nektek!:-)

2012. júl. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!