Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Hol lehet kapni felfújható,...

Hol lehet kapni felfújható, buszon, repülőn használható kispárnát?

Figyelt kérdés
Hosszabb utazás előtt állok, sosem tudok normális pózt találni az alváshoz, hogy ne fájjon a nyakam, így gondoltam beruházok egyre, csak egyelőre arra nem jöttem rá, hol szerezhetem be :)
2009. dec. 25. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hol laksz, én pl. a Pólus Centerben vettem ilyent, hátul a Media Markt és Office Depot közelében van 2 kis mütyűrös bolt, ahol mindent olcsón (290Ft-ért) adnak, ott vettem ilyent.
2009. dec. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Benzinkutakon is van!Pl shell!, de tescoban is láttam az autósfelszerelések között!
2009. dec. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én Tescoban vettem... legutóbb megint kerestem a polcot, és már nem találtam sajna, de nyáron volt külön ilyen kis "utazós", nem túl hosszú polc, ahol mindenféle okosság volt, bőrönd lakattól kezdve a minire gyűrhető bevásárló táskáig... Az ilyen nagyobb üzletekben érdemes megnézni.
2009. dec. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
75%
Mi a TESCOban vettünk nemrég az autókütyüs soron (kormányvédő, üléshuzat, szőnyeg környékén)
2009. dec. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!