Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Hogyan beszéljem rá a szüleime...

Hogyan beszéljem rá a szüleimet, hogy megengedjék, hogy elvigyem a laptopomat nyaralásra? (töbi lent)

Figyelt kérdés
Görögo.-ba megyünk nyaralni repülővel (3óra 15 perc az út) és, hogy repülés közben, meg délutánonként amikor anyáék alszanak ne unatkozzak(mivel nem szabad kimennem akkor a szobából) el szeretném vinni a laptopomat, hogy laptopozhassak. Hiába mondom, hogy csak akkor használnám nem engedik. Mit mondjak/csináljak?
2012. júl. 7. 23:19
 1/9 anonim válasza:
70%

Semmit.

Vigyél könyvet!

2012. júl. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Már az összes könyvem kiolvastam, de a legtöbbet már 2-3-szor is tehát ezért gondoltam a laptopra.
2012. júl. 7. 23:28
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nem engedik akkor nem sokat tudsz tenni. Egyébként valahol igazuk van. Nyaralni mentek,nem kell internetezni nyaralás közben. Ha elolvastál minden könyvet,akkor kérj kölcsön könyveket..
2012. júl. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Nyaralni mentek,nem kell internetezni nyaralás közben. "


ha legalább tudna pasini vagy casjozni igazad lenne, de ha kis mehet a szobából... az miylen nyaralás XD akk legalább netezni tudjon.


hogy beszélheted rá őket? hát találd fel magad, én bármire rá tudtam beszélni szüleimet, legközelebb olvass pszichológiai könyvet, pl az érvelésről meg az emberi természetről, akkor jövőre már meg tudod őket győzni ;)

2012. júl. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%

Pontosan miért nem engedik egyébként?


Ráadásul mi ez a b@romság, hogy nyaralás közben ne netezzen?

Ez tényleg így van, sőt, így is kell lennie. De ha délutáni órákban egyszerűen nem tudnak sehogy majd mást csinálni, akkor miért ne?

Én pl. esténként is bekapcsoltam a laptopot, kiültem az erkélyre, és élveztem a levegőt, tájat. Közben feltöltögettem az összes aznapi képet. Mi mindennap mentünk több helyre is. Kb. másfél hete voltunk Horvátországban, én imádtam.

Szerintem vidd te is a lapost. Baj nem lehet belőle. :)

2012. júl. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
21%

Hja!

Maximum ellopják, azután itthon sem tudsz majd netezni...

2012. júl. 8. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Érvelj.
2012. júl. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
34%

Nem tudom kipontozott le, de remélem ez volt a napi örömforrás. Gratulálok! :)


Kérdező, neked pedig remélem tudtam azzal a válaszommal segíteni valamennyit.

2012. júl. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
bocsi h ezt mondom de én a leírtak szerint ostobának tartom a szüleid.:/
2012. júl. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!