Kezdőoldal » Utazás » Európa » A laptopomat bele kell raknom...

A laptopomat bele kell raknom a kézipoggyászomba vagy vihetem külön is?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert elég nehéz mert régi és elég hamar kimeritené a 10kg-os súlyhatárt. Ryanairral utazom. 4kg a laptop és 2kg a bőrönd súlya és ezután már nem sok minden fér bele.
2009. febr. 20. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Na ezt én most nem értem. Külön akarod vinni a laptopot a kezedben vagy külön táskában?

A laptopot a kézipoggyászba kell rakni(ez az amit nem adsz fel hanem az utastérbe magaddal viszed), mikor áthaladsz az átvizsgáláson külön ki kell venned a táskábol és azátvilágításra feltenni. Ezeknek a poggyászoknak álltalában nem nézik súlyát csak a méretét, akkor legyen amekkora a kézipoggyásztartóba bele fér.

2009. febr. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én még csak wizzair-rel utaztam.Ferihegyen nem volt gond, a kézipoggyászon kívül több kisebb dolgot is lehetett kézben felvinni a repülőre (pl kispárna,laptop laptoptáskában,kézitáska stb),de Londonból már csak a kézipoggyász lehetett nálam és a röntgenezésnél ki kellett venni a laptopot a tatyóból,tehát annak a súlya nem volt a kézipoggyász súlyával mérve.Remélem elég érthetően írtam le.:-)
2009. febr. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is wizzair-rel utaztam eddig még csak, előtte direkt elolvastam figyelmesen a szerződést, és a feltételeket. Úgy szólt, hogy a kézipoggyászon kívül még három tárgy lehet nálad, pl kabát, kispárna, fényképező (ha nem fér bele a kézipoggyászba), és felvolt sorolva rengeteg belőlük, tehát valószínűleg nem lesz próbléma, de azért a légitársaság honlapján nézz utána.
2009. febr. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Bár annak már sikerült utánanyomozni hogy a Ryanairnál vannak súlyhatárok. A feladott csomag 15kg a kézipoggyász 10kg lehet túlsúly esetén 15euro/kg. Ezért kérdeztem mert nem mindegy.
2009. febr. 20. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!