Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Ez mennyire jó sátor?

Ez mennyire jó sátor?

Figyelt kérdés

Szeretnék elmenni egy 5 napos túrára és be kellene szereznem egy sátrat. Nem szeretnék sokat rákölteni. Találtam egyet : Kilimanjaro Vario 2 . Szerintetek ez mennyire strapabíró, mennyire víz álló? Esetleg tudtok ajánlani más sátrat?

Itt egy kép a sátoról: [link]



2012. júl. 9. 13:38
 1/4 anonim válasza:
Ami tényleg 100%-ban megbízható sátor, minőségi, nem szét esős, az a Quechua. Nem olcsó, viszont azt hiszem egy részükre élettartam garancia is van! Nem tudok véleményt mondani a sátradról, Én ha tudom, hogy használnám, többször mennék, akkor áldoznék rá!
2012. júl. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én anno a Tescoban vettem egy kétrétegű sátrat, árban nem volt vészes, viszont évek óta fesztiválokon nyúzom. Kibírt már egy két narancs riasztásos vihart és még sosem ázott be, pedig nem kis esőt és szelet kapott.


Ha teheted akkor inkább te is kétrétegűt vegyél, az tartósabb és akkor is megbízható, ha nem túl szép az időjárás.

Amit kinéztél sátor az egy rétegű, 5000ért a márkát kell megfizetni, Tesco, Metro ilyen helyeken ennyiért már egész korrekt sátrat ki lehet fogni. Ha ragaszkodsz ehhez a márkához, akkor kicsit drágábbat vegyél, mert ez nem bizti, hogy nem fog beázni, ha komolyabb esőre kerül a sor.

2012. júl. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen a segítségeteket. :D
2012. júl. 9. 17:58
 4/4 anonim ***** válasza:

Így van egyrétegűt semmiképpen ne vegyél, mert azok általában nem bírják jól az esőt, könnyen beáznak.

Nekem is egy tescos van, azzal viszont vigyázni kell. Névlegesen kétszemélyes, de nem lehet benne ketten kényelmesen elférni cuccokkal együtt. Érdemes megnézni a méreteit, ha többen akartok aludni benne, akkor jusson egy főre 75-80 cm legalább.


Decathlonban érdemes körülnézni, nekik vannak olcsóbb, jó minőségű sátraik is. Nekem most ezek az "eldobhatók" tetszenek nagyon, nem kell vacakolni a felállítással és baromira jól néznek ki.

Pl egy ilyet érdemes lehet már megfontolni:

[link]

2012. júl. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!