Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Hol lehet megnézni, hogy...

Hol lehet megnézni, hogy adott országba mennyiért repülhetek?

Figyelt kérdés
Sok olyan oldalt találtam, ahol ha megadok egy időpontot, akkor megmutatja, hogy aznap mennyiért tudok repülni. De engem az érdekelne, hogy átlagban kb. mennyi a repülőjegy és időpontot az alapján választok, hogy mikor van olcsón jegy. Egyszer régen találtam egy angol nyelvű oldalt, ahol megadtam, hogy honnan hova akarok utazni és kiadta, hogy milyen árban melyik légitársaság kínál jegyeket. Sajnos azóta sem találom, pedig szükségem lenne rá. Tud valaki ilyen oldalt?

2012. júl. 19. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
www.pelikan.hu
2012. júl. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

www.farecompare.com

érdekesség - repülőkövetés: www.flightradar24.com


Vigyázz, függő lehetsz! :D

2012. júl. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha konkrét árakat akarsz látni és hogy mikor kerül annyiba a repülőjegy, nézd meg a bogair oldalt ( [link] Kb minden úti célnál van ilyen árlist, pl: [link]
2012. júl. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. júl. 28. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!