Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Hogy alakulnak a percdíjak,...

Hogy alakulnak a percdíjak, ha én innen MO-ról dominosként egy külföldön (EU) tartózkodó domino-sat hívok?

Figyelt kérdés

A díjszabástáblázatban semmi ilyesmi infot nem találtam.

Nekem ez mennyivel kerül többe, illetve a kint lévőt terheli-e valami plusz költség?

Vagy ha ő hív külföldről, akkor annak a percdíját megtaláltam, de említve volt valami hívásfogadási díj is (zónákra osztva). Tehát tőlem is levonnak valamit, ha ő hív kintről?


2012. aug. 11. 15:32
 1/9 anonim ***** válasza:
69%

Semmiféle költséget nem jelent neked a hívásfogadás, ha itthon vagy.

A hívás is ugyanannyiba kerül mint amikor ott állna melletted az illető. Tökmindegy hol van a világban.

Aki külföldön van, az visel minden plusz költséget, a hívásfogadási díj formájában.

Nem tudom, mikor és kik terjesztették el, hogy ez többe kerülne.

Ha magyar számról hívsz magyar számot, akkor a te szempontodból nem számít a hívott szám tartózkodási helye.

De ezt sokan nem hiszik el, és rettegnek felvenni egy hívást, vagy akár felhívni valakit, aki magyar számmal van külföldön.

2012. aug. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha Te hívod a külföldön lévőt: neked ugyanannyi, mint egyébként, neki kb. 30 Ft/perc hívásfogadási díj


Ha a külföldön lévő hív téged: neki kb. 110 Ft/perc, neked semennyi

2012. aug. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem igaz!

Én most Spanyolországban vagyok, és használom a telefonomat, szal nem hülyeséget beszélek.

Ha én hívok otthonit (domino-domino) akkor 106 Ft/perc. Ha otthonról engem ugyanígy, akkor nekik is 106 Ft/perc, nekem meg 30 Ft/perc hívásfogadás. Az árak néhány országban eltérhetnek.

2012. aug. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
De hülyeséget írsz, az otthoninak nem kerül többe, mint ha Magyarországon lennél (kivéve ha az otthoni külföldi SIM kártyáról hív).
2012. aug. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Tessék: [link]

Spanyolországot néztem, és az előbb el is írtam, mert nem 106 hanem 160 Ft/perc.

2012. aug. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
öregem, ez a 160 forint arra vonatkozik, ha spanyol számot hívsz itthonról. érted a különbséget?
2012. aug. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ott tévedsz, hogy ez nem külföldi hívás.

Ha dominós hív dominóst az belföldi hívás, függetlenül attól, hogy hol tartózkodik a hívott fél.

A külföldi hívás az, amikor külföldi telefonszámot hívsz.

2012. aug. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ha tehát én hívom a kint tartózkodó domino-st, nem fizetek többet és őt se terheli semmi?

Mert ma én hívtam és 7 percért majdnem 200 Ft-ot vett csak le, tehát normálként kezelte. Kérdés, hogy a hívó félnél ez milyen költség vagy egyáltalán nem terheli semmi?

2012. aug. 11. 23:53
 9/9 anonim ***** válasza:

Elolvastad egyátalán a korábbi válaszokat?

ld. 2. 16:40

2012. aug. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!