Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Hova kell mennem, ha vissza...

Hova kell mennem, ha vissza szeretném váltani a megvásárolt repülőjegyeimet? (Wizzair)

Figyelt kérdés
Nem szeretnék telefonálgatni, személyesen szeretnék intézkedni. Természetesen tisztában vagyok vele, hogy az eredeti összeget már nem látom viszont maradéktalanul.
2012. aug. 12. 19:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%
Először ott próbálkozz, ahol vásároltad. Ha ők nem váltják vissza, megmondják, hova kell menned.
2012. aug. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Interneten, vagy telefonon, személyesen nem lehet tudtommal. A törlési díj 16500 Ft járatonként és utasonként, csak az ezen felüli összeget utalják vissza.
2012. aug. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mennyibe került? Mert egy összeg alatt egyszerűen nem éri meg visszaváltani/kicserélni.
2012. aug. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
2 jegy oda-vissza, 80000 Ft
2012. aug. 13. 11:34
 5/14 anonim ***** válasza:
Abból nem sokat fogsz vissza kapni. Hívd fel őket és kérdezd meg adnak-e vissza valamennyit. Van nem emelt díjas számuk is. Viszont személyes iroda nincs, max az utazási iroda ha azon keresztül vetted.
2012. aug. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Utána néztem pontosabban neked, de amúgy minden ott van Wizzair honlapján. :) szóval a lényeg: ha 14 napon belül vagy akkor nem kapsz semmit. Ha több mint 14 nap, akkor fejenként 16500 per út amit NEM kapsz meg, a többit igen. 2 fő oda és vissza az 4 jegy, 4x16500 az 66000 forint. Ha 80000 volt a 4 jegy, akkor elvileg 14000-t kapsz vissza! De fel kell hívni őket, nem tudod máshogy intézni! Ha kell van nem emelt díjas számuk is, ha ez a gond!


Miért kell törölni ha nem titok? Mert ha pl halál eset miatt kell lemondani akkor van méltányosság! Akkor mindent vissza kaphatsz de igazolni kell!

2012. aug. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
De ha feladott csomagot is vettél és azért volt ilyen drága a jegy akkor lehet hogy ne nagyon várj még ennyit se vissza. De hívd fel, anélkül nem fog menni úgyse.
2012. aug. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Sajnos eléggé 14 napon belül vagyok... :/ De ha érdekel egy Barcelonai út, és van pénzed átíratni, akkor a tiéd lehet :)
2012. aug. 14. 09:40
 9/14 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudsz mit csinálni, mert a 16e mellé kb 20e tartási költség is van per fő per út, ami ugye több mint amit fizettél szóval így nem kapsz semmit. Miért nem mész? Méltányosság nem lehet esetleg? Vagy keress egy veletek egyforma nevű embert és add el neki :) vagy olyat aki adna érte annyit hogy megéri neki átíratni. Én biztosan nem veszem meg, ugyanis ütközne az elveimmel hogy ennyit fizessek repülőjegyért. :)
2012. aug. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Azért, mert nyertem a jegyeket, de nincs pénzem elmenni. De már megoldódott a helyzet, mert egy barátom átíratta, és meglepte vele a szüleit. :)
2012. aug. 15. 11:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!