Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » A ryanairnél minél később...

A ryanairnél minél később foglalom le a jegyet, annál drágább lesz?

Figyelt kérdés

Augusztus elején dől el, hogy kell-e utaznom, viszont, ha igen, akkor minél előbb. Most még potyára nem akarok jegyet venni, pedig néztem, hogy kilencedikére foglalhatnék jegyet 14 ezerért. Nekem mondjuk leghamarabb 31.én szólnak, hogy mennem kell-e egyáltalán vagy sem. Elképzelhető, hogy akkor már sokkal-sokkal drágább?

Csak mert láttam, ha mondjuk ma akarnék július huszonhatodikára jegyet venni, az már valami 60ezer forint. Annyiért ki sem tudok menni. Nem is értem ezt az egészet. Végignéztem az augusztusi ajánlataikat, van 22ért, aztán utána két nappal csak 14, következő napi már újra 27, aztán 34ért van.. Hogy a fenébe találják ezt ki?


2009. júl. 23. 16:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát alapban ez úgy működött régebben, hogy minél kevesebb hely volt egy járatra, annál drágább volt a jegy. Tehát minél korábban megveszed, annál olcsóbb, tehát igen, ha csak pár nappal előbb veszed meg, akkor bizony sokszorosa is lehet annak az árnak...


pl- én tavaly 12 ezer forintért megfordultam Párizsból, bár 4 hónappal előbb vettem meg a jegyet...Egy héttel utazás előtt ez már simán lett volna 60 e...

2009. júl. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Persze ha belefutsz valami akcióba, akkor az meg olcsósítja.

Inkább azt lehet mondani, hogy minden útvonalnak van egy jellemző ára, ami sok dologtól függ (szezonban vagy azon kívül, ünnepnap-e, stb)

Általában a szerda a legolcsóbb nap egyébként.

Ha az átlagár alatt van, akkor meg kell venni és utána felé se nézni, hogy olcsóbb lett-e, mert csak idegesíti magát az ember :)

2010. szept. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!