Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Wizzairnél muszáj kinyomtatni...

Wizzairnél muszáj kinyomtatni a beszállókártyát, ha okostelefonon mutatom be úgy nem jó?

Figyelt kérdés

2012. aug. 26. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, ki kell nyomtatni!
2012. aug. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mivel két lapos és a légitársaság példányát le kell adni, így nehezen menne nyomtatás nélkül. A másikat megkockáztathatod, azt csak a gépen nézik, szóval az utaskísérőkön múlik, elfogadják-e. De én azt mondom inkább nyomtasd ki mind a kettőt, egyik lapot úgyis ki kell mindenképp... nem éri meg az a pár forint spórolás!!!
2012. aug. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Kétlapos? Mindegyik?! A Ryanair-nél én csak egyet nyomtattam.
2012. szept. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A Ryanair-nél csak 1 oldalas, ott az alját letépik.

Elvileg ott vonal mentén be is kellene vágni előre, hogy könnyebben letéphessék, de ahogy elnéztem ezt senki nem szokta megtenni.

2012. szept. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen Ryannél 1 lapos, szaggatott vonalnál kellene bevágni, és gyorsabban haladna a sor, néha van 1-1 család, vagy pár ember, aki ezt meg is teszi.

Wizznél 2 lap van, egyet elveszünk, sokan a kettőt 1 oldalra nyomtatják, na az nem jó!

Telefonos megoldás fapadosnál nem játszik.

2012. nov. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Újabban már a Wizzair-nél is olyan, mint a Ryanair-nél.
2012. nov. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!