Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » A repülőgépre kézipoggyászként...

A repülőgépre kézipoggyászként felhihetek egy vékony sporttáskát is? (gyakorlatilag súlytalan). A kézipoggyászban felvihetek telefontöltőt, távcsövet (normál binokular), no meg egy kis hazait: pirospaprikát, téli szalámit persze ésszerű mértékben.

Figyelt kérdés
2012. okt. 16. 07:56
 1/5 gelazso ***** válasza:
attól függ hogy hová utazol
2012. okt. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A belevalókat felviheted. Általában a folyadék az, amit nem engednek. Meg persze a csőbomba, de nem hiszem, hogy ilyen tervezel..


A sporttáska kicsit nagynak tűnik nekem így elmondva. Általában kis méretű hátizsák, laptoptáska, vagy annál kisebb cuccok jöhetnek szóba. Ez ügyben kérdezd meg a repülőtársaságot, mert pl a Wizz most vezette be, hogy fizetni kell a kézipoggyászért is, tehát ott pl. problémáid lehetnek.

2012. okt. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

" Wizz most vezette be, hogy fizetni kell a kézipoggyászért is,"


Csak a nagyméretű kézipoggyászért kell fizetni!(56 x 45 x 25 cm) A kicsi kézipoggyász( 42 x 32 x 25) ingyenes!

2012. okt. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A kézipoggyász mérete légitársaságtól függ, ált. bele kell férnie a reptereken elhelyezett kis "dobozba".

Amiket leírtál, szerintem mehetnek bele.

2012. okt. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Extreme998 válasza:
A helyedben én vigyáznék a pirospaprikával, mivel időnként kábítószer csempészek ezzel szokták elnyomni az anyag szagát, hogy ne vegyék észre ha kutyás ellenőrzés van. Én már jártam pórul pirospaprikával, bár az Brazíliában volt, Európában nem divat a kutyával történő ellenőrzés.
2012. okt. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!