Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha vékony vagy átlagos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vékony vagy átlagos, normál testalkatú, alacsonyabb lányok jönnek be nekem, akkor szerintetek felszínes vagyok és nem érdemlem meg, hogy barátnőm lehessen valaha is?

Figyelt kérdés

Talán ez a büntetésem, amiért nem vonzódom a túlsúlyos lányokhoz. Tartok tőle, emiatt nem tudok egy aranyos, alacsony lánnyal sem összejönni, a sors büntet engem. :/


Hiába számít a jellem is nekem, ha külsőre nem kívánom szexuálisan, testileg a lányt, akkor csak haverok lehetünk, de mégis úgy érzem, ezért rossz vagyok és megérdemlem, hogy sosem legyen barátnőm. :/



2012. máj. 11. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már. Ne legyen semmiféle bűntudatod, minden ember más, más ízléssel. Ha én telt magas nőként egyetlen pillanatig nem haragszom rád ezért és nem esik rosszul, akkor nehogy már önmagaddal ne tudj ezért kibékülni :D
2012. máj. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért az alacsony, törékeny testalkatú lányokhoz vonzódom, pedig a többség foglalt sajnos, szóval épp a legnehezebben megszerezhető lánytípushoz vonzódom külsőre és nagy pechemre.
2012. máj. 11. 19:56
 3/6 anonim ***** válasza:
30%
Hogy te is mekkora gyökér vagyXD
2012. máj. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek van egy ideàlja.Fiùknak lányoknak egyarànt,csak van aki beismeri ès van aki nem.Az hogy te így látod a sajàtodat egy dolog.A sors nem büntet tèged semmivel,ha kitartò vagy elèggè as elkèpzelèsedhez elöbb-utòbb megèrkezik a várva várt làny.Vagy tökèletes boldogsàgot hoz egy èletre vagy ràèbreszt hogy nem minden a külsö:)
2012. máj. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt már most is tudom, hogy nem minden a külső, hiába szép a lány, ha jellemre egy utálatos, buta jellem, akivel egy értelmes mondatot sem lehet váltani.
2012. máj. 12. 12:29
 6/6 anonim ***** válasza:
En sem nyulnek hozza egy tulsulyos pasihoz, mert taszit. Ettol fuggetlenul van baratom, es nem buntet a sors. Tehat a hibat mashol keresd! :D
2012. szept. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!