Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » A beszállókártya egyenlő a...

A beszállókártya egyenlő a repülőjeggyel?

Figyelt kérdés
Életemben először repülök és fogalmam sincs,hogy mi micsoda és ,hogy mi a teendő a repülőtéren.
2012. okt. 25. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem teljesen. Fizikai repülőjegy már nem nagyon van, csak elektronikus jegy. Ugyanakkor ha van kinyomtatott beszállókártyád, akkor azzal kell menj a reptérre.
2012. okt. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem. Beszállókártyát majd ott kapsz, becsekkoláskor. Megmutatod a repülőjegyedet (vagy, a kinyomtatottat, vagy, amit pl. utazási irodában kaptál...), és akkor kapod meg a beszállókártyát. Azon már rajta van a helyed, indulási időpont, meg a kapu száma is.

Egyes reptereken a beszállókártyát egyedül, online check-in-nel kell kikérned, tehát van egy számítógép, amin te becsekkolsz.

Ha a helyeden akarsz változtatni, azt a kapunál tudod megtenni, a pultnál. (Már, ha van még hely, és tudnak neked olyat adni, amilyet szeretnél.)

2012. okt. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát, én megcsináltam az online check-in-t, majd kinyomtattam a beszállókártyát. Gondolom akkor ez a repülőjegy nem? Egyébként a beszállókártyára hova van írva,hogy hol ülök? Nekem azt mondták,hogy oda ülhetek le ahova akarok, mármint ahol van hely.
2012. okt. 26. 22:43
 4/6 anonim ***** válasza:

A beszállókártya, a beszállókártya és nem a repülőjegy, de ez a Te szempontodból lényegtelen. A beszállókártyát kell vidd magaddal a reptérre, azt fogják elkérni.


Ahogy mondták oda ülsz ahová akarsz. Ennek tükrében ne keresd az ülésszámot a beszállókártyán, mert nincs rajta.

2012. okt. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Fapados járatoknál a helyfoglalás érkezési sorrendben történik, nincs rajta a beszállókártyádon a seat-ed.


Amit Te kinyomtatsz, az a beszállókértya, amit összekerversz a jeggyel, beszállókártya az a dokumentum, amivel utazol, ez a "buszjegy" a reptéren.


Ha nem adsz fel poggyászt, tehát csak olyan csomagod van, amit magaddal viszel a fedélzetre, és valóban ki is nyomtattad a beszkártyád, akkor már nem kell a check-in pulthoz menned. A reptéren egyenesen mehetsz be a biztonsági ellenőrzésen. Bent ki lesz írva monitorokon, több helyen is, hogy az adott járat esetében melyik kapuhoz kell majd menned. Az pedig, hogy az A vagy a B oldalon mész be a bizt. ellenőrzésnél, az már teljesen mindegy, mert ugyan oda jutsz.

2012. nov. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fapadoson nincs helyjegy, ez igaz, csak nem tudtam, hogy azzal utazol-e, azért írtam le azt is.
2012. nov. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!