Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » A bécsi adventi vásárra akkor...

A bécsi adventi vásárra akkor szeretnék menni, mikor havazik. Ezt hogyan tudom kiszámítani?

Figyelt kérdés
Ha az időjárás-előrejelzés sem mindig megbízható...

2012. nov. 15. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Te is írod, hogy az időjárás előrejelzés sem mindig megbízható. Tehát előre nem tudod biztosra kiszámítani.

Előző nap megnézed, hogy milyen az idő, aztán ha megfelel kimész. De nem egy nagy távolság, akár reggel is megnézheted, délre bőven kint vagy.

2012. nov. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos erre nincs biztos módszer. Talán ha kiköltözöl, és csak szakadó hóesésben mész le, de az is lehet, hogy egész télen nem esik egy deka hó sem.
2012. nov. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Következő módszert javaslom.


Figyelgesd ezt a kamerát: [link]


Ha látod, esik, bepattantok a kocsiba…

2012. nov. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Költözz ki.
2012. nov. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én egyszer voltam hóban adventi vásárban bécsben. Hát azt hiszem soha többé, annyira szétfagytam röpke 10 perc alatt,hogy semmit nem tudtam megnézni mert minden lépés kínszenvedés volt.
2012. nov. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!