Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Egy napos bécsi kirándulás,...

Egy napos bécsi kirándulás, karácsony előtt. Mit nézzünk meg?

Figyelt kérdés
úgy gondoltam, hogy a Schönbrunni kastély kertjében kezdenénk. a kastélyba nem mennénk,szerintem az nem kötné le őket. aztán belváros, mondjuk Stephansdom, esteleg kilátás a toronyból, kis szabad program a Kartner Strassen, majd a várásháza előtti karácsonyi vásár megtekintése. 15-18 éves egészségügyis diákokról van szó. szerintetek?
2010. szept. 25. 21:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Kastélykerteket inkább tavasszal vagy nyáron érdemes nézni, amikor érvényesülnek a növények, és az idő is szép. Nézzétek meg inkább a Hundertwasser házat, esetleg lovaskonflisokkal tehettek egy kört a belvárosban. A Stephansdom, Kärtnerstrasse és a karácsonyi vásár tökéletes program.
2010. szept. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Stephansdom, Kärntner Straße, Donauturm (inkább csak jó időben), Lugner City (Pláza), Mariahilferstraße, Museumsquartier, Albertina és van még sok más.
2010. szept. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A lovaskocsit annyira nem ajánlom, mert nagyon drága.
2010. szept. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Városháza előtti karácsonyi vásár, szabadidő a Mari Hilfe Str.-n, imádni fogják :)
2010. szept. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ORF-központ. Ha 15-18 évesek, akkor szerintem be lehet iktatni egy kis szabadidős programot a Karslplatzon:)
2010. szept. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Önmagában az ünnepi díszítés az egész városban nagyon szép. Lehet egy nagy karikát tenni a városban, megnézni, hogy mennyi szemét van az utcán, vagy mennyi csikk a villamos alatt. Ezek ingyenes, valóban értékes programok. Utána meg benyomtok valahol egy vinersniccelt, aztán hazaküldöd őket, hogy mondják meg az ungarische samurai-nak, hogy tőlünk 200 km-re van már van civilizáció.
2010. szept. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Technisches museum(?) asszem így írják

nagyon látványos egy hely, ajánlott megnézni az előzőeken felül

2010. szept. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
A bécsi szeletet.:)
2010. szept. 26. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem tökéletes amit leírtál :) Délelőtt érdemes elmenni a kastélyhoz, ott is van karácsonyi vásár, és lehet egy jó nagyot sétálni a kertben egy forró puncs (alkohol mentes is van) kiséretében :)

Délután és este inkább a város a fantasztikus kivilágítás miatt !! Szerintem ilyenkor pont a karácsonyi forgatag az érdekes, ha muzeumokat akartok látogatni azt inkább tavasszal :)

Stephansdóm és a városháza szupi választás :) Tudod Te :) Akkor miért kérdezed ? :D

2010. szept. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat :)
2010. okt. 2. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!