Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Mikor kell szombat reggel a...

Mikor kell szombat reggel a budapesti repuloterre ernem, ha reggel hatkor indul a gep? Hany oraval, perccel elobb?

Figyelt kérdés
Es ha jovok vissza,vasarnap este Londonban hany perccel elobb kell a repuloteren lennem?

2012. nov. 20. 12:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Másfél- 2 órát számolj, indulás előtt
2012. nov. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
koszonom.es miert olyan sok?
2012. nov. 20. 13:19
 3/9 anonim ***** válasza:
2 órával előbb érdemes kinn lenni. Azért kell ennyivel előbb kinn lenni, mert ez a szabály. (Európán belüli járatoknál 1,5 -2 órával előbb kell kinn lenni, tengerentúli járatok esetében pedig 3 órával. )
2012. nov. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
koszonom
2012. nov. 20. 13:33
 5/9 anonim ***** válasza:
Azért ez a szabály, mert bármi történhet, hosszú sorok, áramszünet (technikai probléma), plusz ellenőrzések stb.. Ha pedig nem vagy időben ott akkor a társaságot nem érdekli, hogy a sorok miatt nem értél időben a géphez.(Általában megértőek, de nem mindig). Ezért kérik, hogy időben legyél ott. Van aki nem tartja be és 1 órával az indulás előtt érkezik a reptérre, de nem ajánlom, én már jártam úgy, hogy pont akkor zárták le a gyorsforgalmit..
2012. nov. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Amíg ilyen amatőr vagy, menj csak 2 órával előbb ki.

Ha szerzel kis rutint, majd lehet okoskodni, pl. szombat reggel 6-kor még nyitva se lesznek a check-in pultok 5 előtt, tehát mehetnél akkorra. Visszafele viszont, vasárnap este, szükséged lesz arra a 2 órára, hajjaj.

2012. nov. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én egyszer 6:10-kor induló géphez 4:40-re értem ki. A reptér még szinte üres volt, persze dolgozó személyzet már volt, de utas alig. Az ellenőrzéseken ezért aztán gyorsan át lehetett esni, nem kellett hosszú perceket sorban állni. Szerintem ilyen korán reggel még nem lesznek sokan, szóval a 1,5-2 órás limit alsó határát, a másfél órát javaslom, szerintem az is bőven elég.
2012. nov. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Reggel 6-kor rengeteg gép megy, szóval hosszú sorok vannak a biztonsági ellenőrzésnél. 4:30 körül ha kint vagy az teljesen jó. De utána hirtelen nagyon megnő a sor, mert ugye sok gép megy és mindenki 4:30-5:00 közé lövi be az érkezését, szóval akkor alakul ki egy kicsit nagyobb sor. Én értem már ki 5-re is és sikeresen bejutottam, akkor már eléggé sor van a biztonsági ellenőrzés előtt. Nem késtem le a gépet, de azért picit rezgett a léc, szóval ha biztosan nem akarsz kockáztatni akkor azért 04:30 javasolt minimum!!
2012. nov. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
koszonom,nagyon hasznos segitseg volt a sok valasz.
2012. nov. 21. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!