Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Ryanair-nél miért nem lehet...

Ryanair-nél miért nem lehet gyógyszert kézipoggyászba betenni?

Figyelt kérdés

Ezt írják a honlapukon: feladott poggyászban Ön nem szállíthat ... gyógyszert...

[link]

Még külön kis tasakba beleteszem, akkor sem?

Legutóbb orrcseppet vihettem, és abba nem kötöttek bele.



2012. dec. 2. 17:49
 1/6 A kérdező kommentje:

Ezt a két dolgot szeretném felvinni: [link]

A másik: [link]

2012. dec. 2. 18:01
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt a kettőt vihetem magammal?
2012. dec. 2. 18:02
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
A feladott poggyászba tehetsz gyógyszert. Én mindig vittem magammal a feladandóban a Ryanairrel is. Általában azért nem vihetsz a feladandóban, mert ha útközben vagy rosszul, akkor nem tudod bevenni. Soha senki nem szól a gyógyszerért, ha az egyéni felhasználási mennyiséget nem lépi túl.
2012. dec. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a feladott poggyasz meg a kezipoggyasz nem ugyanaz.... A keziben lehet, a feladottban nem.
2012. dec. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a kézi és a feladott nem ugyanaz.

A kézibe kell rakni, ez a saját érdeked is.

Azért írják, hogy a feladottban nem szabad, mert ha elveszik a poggyászod, ott maradsz külföldön gyógyszer nélkül és ezért nem vállalnak felelősséget. És persze, hogy út közben is be tudd venni, ha szükséges.

2012. dec. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Én is rájöttem hogy nem ugyanaz a kettő - kézi és a feladott poggyász, de most már értem mi a különbség a gyógyszert illetően.
2012. dec. 3. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!