Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Lányok, mit vinnétek egy 3-4...

Lányok, mit vinnétek egy 3-4 napos táborba?

Figyelt kérdés
2009. aug. 20. 17:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok

ja hát a gólyatábor az más:D

ott hajvasalót sminket plüst felejtsd el meg a naplót is. meg a márkás cuccokat:D meg valami ébrentartót:D

2009. aug. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
81%
Hát... Ha gólyatábor... Akkor gumi jó ha nálad is van...
2009. aug. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek ,főleg az utolsónak :))
2009. aug. 21. 00:03
 14/18 anonim válasza:
100%
ha gólyatáborba mész, sminkeld ki a fiúkat amíg alszanak. mi még ki is áztattuk őket egy csőtöréssel, és fele a földön aludt, szóval ciki volt, de emlékezetes :D
2009. aug. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
:)))
2009. aug. 21. 09:37
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

hajegyenesítő spray.. Mi tavaly nagyon megszívtuk.. Nem volt áram ahol volt a tábor! Vagyis volt áram, kivéve a mi osztályunk faházaiba.. Eléggé ciki volt..:D Ez volt az eső szivatás! A 2. amire figyelj.. 2x annyi ruhát vigyél, mint amennyire látszólag szükséged lehet.. Mert nálunk volt medence is.. És kedves végzősök meg más osztályokból fiúk ruhástól cipőstül mindenestől belelöktek a medencébe.. Utolsó nap kb. a fele társaság vizes ruhába ment haza! Rágcsálni való sokat vigyél.. Mert olyan retek volt a kaja, hogy 5 napig mindenki a rácsálni valóján élt..Meg amit a falu másik végében található abcben vett.. Fáslit is vigyél magaddal, ha elesel be tudd kötni a lábad vagy kezed... Én harci sérülésekkel tértem haza.. a térdem tropára ment rá állni sem tudtam 2xre dagadt.. a homlokomon egy nagy púp díszelgett (a frufru etakarta:D) mind 2 könyököm tiszta kék lila..:D Ezek a sérülés nagy részt a medence miatt történtek.. A púp pedig egy ablak hibája volt! :D

Fürdőruciból sem árt a kettő.. HA elszakadna.. :) Meg alapvető gyógyszerek fájdalom csillapító, görcsoldó..

Remélem tudtam segíteni!!

Nagyon jó szórakozást kívánok neked!!!! ;)

2009. aug. 26. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
igen:)tudtál segíteni,köszönöm szépen :)))
2009. aug. 26. 10:13
 18/18 anonim válasza:
Fehérnemű,meleg ruha,bikini,halásznadrág,sort,rövidujjú,top,telefon,sebtapasz,pizsama,hajcsatt,fésű,fogkefe,fogkrém,3 papucs(starnd,szabadtéri,meg estére),sportcipő,pénz,tampon,játék,stb.:)
2010. jan. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!