Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Először megyek táborba, mikre...

Először megyek táborba, mikre készüljek fel/figyeljek oda? (Zuhanyzás meg stb. )

Figyelt kérdés

Sziasztok most megyek életemben először táborba, gólyatábor lesz, most leszek 9.es Eddig soha nem voltam még szóval nem tudom hogy megy ott a zuhanyzás meg az alvás és mondjuk a kaja...

Főleg a zuhanyzás része érdekel. Az oké hogy közös zuhanyzó de gáz ha fürdőnadrágban zuhanyzok?:S Nélküle elég gáznak érezném... (törölközővel is)



Illetve mik azok a (esetleg kellemetlen) dolgok amikkel számoljak ha először megyek táborba, v amik meglepetésként érhetnek?


Lehet hogy nem a legmegfelelőbb kategória de itt értelmes válaszokat remélek, köszi szépen előre, 15/F.


2011. aug. 15. 21:40
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Csak 3 napos amúgy. Felsorolnátok, hogy mit vigyek mindenképpen?:/
2011. aug. 15. 21:42
 2/14 anonim válasza:
100%
Tiszta ruha, pár kozmetikum, törölköző, papucs.
2011. aug. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%

Szia :) Én már voltam táborban, nekem ezek jól jöttek:


* egy kis nasi, hogyha aznap a kaja nem ízlene, és nincs közel bolt


* egészségügyi szerek: sebtapasz, kullancsriasztó, fertőtlenítő krém, kézkrém is jól jön (meg persze: fogkefe, fogkrém, törcsi, stift, spray, fürdő papucs a lábgomba megelőzése érdekében)


* pólókból 1-2-vel többet vigyél, hogyha leizzadnál, ne kerülj kínos szituba, és nyugodtan ki tudd cserélni. zokniból, alsógatyából sem árt ha 2-3-mal több van


* kispárna


* kissebb társas/kártya hangulat érdekében ha befér, de nem életbe vágó


* fényképező, telefon, telefon töltő, telefontok, a fényképezőhöz tok+elem


* esetleg napszemüveg, naptej


remélem segítettem egy kicsit :) 14/l

2011. aug. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
A 100-as csomagú papírzsepi is jól jön. Ciki, ha elkezd folyni az orrod, és mindig mástól kell kunyizni.
2011. aug. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 ava87 ***** válasza:
90%
Papucs mindenképpen, közös zuhanyzóknál elengedhetetlen, ha nem akarsz utána vakarózni :)
2011. aug. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
51%
Szerintem nem gáz, ha fürdőnadrágban zuhanyzol. Meglepi lehet: kényelmetlen ágy, retro berendezés, nem túl jó kaja... De ha voltál több napos osztálykiránduláson, akkor van fogalmad róla, hogy ez milyen.
2011. aug. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Amikor mi voltunk osztálykiránduláson 4-en voltunk lányok, 1 db kettes zuhanyzó volt. Megbeszéltük, hogy mindenki zuhanyzik egyedül a kettes zuhanyzóba, addig a többiek fogat mostak, pizsit kerestek stb.
2011. aug. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%
Ne izgulj, semmi kellemetlen nem lesz. Gondolom valamennyi kaját adnak majd, nem? De azért én vinnék egy keveset pluszba, hátha. Vigyél pár váltóruhát, fésűt, fogkefét, fogkrémet. A zuhanyzással sem hiszem hogy komolyabb para lenne, biztos lesznek majd külön zuhanyfülkék, nyugi, megoldják. Ne izgulj semmin, jó lesz, ennek az a lényege, hogy élvezd!
2011. aug. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszi, még várok esetleges kiegészítéseket. Többnapos osztálykirándulás sem volt még, a régi sulim vezetőségének ilyen eszébe sem jutott soha...
2011. aug. 15. 21:53
 10/14 anonim ***** válasza:
75%
Zuhany függönyxról nem hallottál? Ciki a fürdőnadrág, hogy leszel ott tiszta ha nem mosod meg?
2011. aug. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!