Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Ha 25. 000 Ft értékben megrend...

Ha 25. 000 Ft értékben megrendelem a jegyet Spanyolországba, akkor azon kívül mennyi lehet még a várható költség? Ha 1 hétre megyek mennyi pénzt kéne át váltanom? Valaki leírná nekem, ha kérhetem?!

Figyelt kérdés

2012. dec. 31. 23:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Várható költség alatt mit értesz? Szállás, kaja stb.?
2013. jan. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
szállás lenne, kaja , de az se mindig.
2013. jan. 1. 01:03
 3/11 anonim ***** válasza:

Szállást itt nézhetsz: www.booking.com


A kajára valamivel többet számolj, mint amit idehaza költenél. Plusz még váltanák +20e költőpénzt erre-arra.

2013. jan. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Akkor ha repjeggyel együtt kimegyek 100 ezerrel úgy kitudok jönni egész jól, nem?
2013. jan. 1. 01:18
 5/11 anonim ***** válasza:
Olcsóbb szállással ki lehet hozni.
2013. jan. 1. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Amit láttam a weboldalon azok elég drágák, nekem arra a pár éjszakára valami egyszerűbb is meg tenné. Nem az lenne a lényeg. Egyéként akinek van tapasztala, kint mennyire lehet boldogulni angol, német és egy kicsi spanyol tudással?
2013. jan. 1. 01:22
 7/11 anonim ***** válasza:
Spanyolországban mindenhol beszélnek angolul, én már 3. éve kint nyaralok nővéremnél és csak angolul beszélek
2013. jan. 1. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az sem mindegy, hová mész, Spanyolországban nagyon különböző árfekvésű helyek vannak. Andalúzia például olcsó, Katalónia jóval drágább. Délen egy hétre elég fejenként 600-700 euró szállással együtt. Ennél olcsóbban legfeljebb úgy jössz ki, ha olyan szállásra mész, ahol kaját tudsz magadnak készíteni.
2013. jan. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
hello. én idekint élek (barcelona). és napi 20 eurot költök kajára + plusz közlekedés egy metrójegy 2 euro kb.1 oraig lehet vele utazni (ha atszallsz buszra nem kell uj jegyet venni, ervenyes marad). de ez egy atlagos nap, ha elmennek vasarolgatni meg varost nezni akkor sokkal tobbet koltenek.
2013. jan. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Utolsó én nem tudom, hogy te mit költesz 20 eurót kajára.... Én szintén Spanyolországban élek, ráadásul egy üdülő övezet kellős közepén és nekem megvan a napi kajám 10-15 euróból és ebbe már a cigim is benne van és nem nyomorgok, nem csak kenyéren és vízen élek és nem is válogatok nagyon, amihez kedvem van azt eszem...
2013. jan. 2. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!