Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Mikor érdemes repülőjegyet venni?

Mikor érdemes repülőjegyet venni?

Figyelt kérdés
Augusztus-szeptember körül utazok USA-ba, mikor érdemes megvenni a repülőjegyek, mikor lesz olcsóbb?

2013. jan. 1. 18:03
 1/3 A kérdező kommentje:
azt olvastam, hogy most még drágák, de pár hónap múlva olcsóbbak lehetnek a jegyek!
2013. jan. 1. 18:04
 2/3 anonim ***** válasza:

Általában vagy nagyon korán, vagy nagyon az utolsó pillanatban érdemes megvenni a jegyeket, pont a "normális" időszakban a legdrágábbak, nyilván.


USÁnál az utolsó pillanat nyilván nem jöhet szóba, tehát minél előbb, annál jobb. Nekem már több, mint fél évre előre megvolt a nyári úthoz a jegy.

De bevallom, utána nem nézegettem, hogy lett volna-e olyan pillanat, amikor olcsóbb lett volna, mert minek idegesítsem magam ilyesmivel.

2013. jan. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ahogy néztem, szeptemberre 180-190 oda vissza, június júliusban 10-20 ezerrel olcsóbb.
2013. jan. 1. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!