Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Milyen nyáron az időjárás...

Milyen nyáron az időjárás Angliában? Milyen cuccokat vigyek?

Figyelt kérdés
Ezen belül Londonra gondolok, és kb. Június-Július körül. A nyáron megyek ki Londonba, de csak 1 hétre. Ez egy csoportos kirándulás lenne. Milyen ruhákat vigyek?

2013. jan. 26. 12:38
 1/4 anonim válasza:
Nekem mindig jó idő volt nyáron. Ha süt a nap akkor nagyon meleg van.
2013. jan. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
vigyel esernyot, mert barmikor eshet az eso.
2013. jan. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Rengeteg ilyen kérdést feltettek már itt, ha használtad volna a keresőt, akkor te is megláttad volna...

Egyébként kint viszonylag enyhe a nyár, 20-25 fok átlagosan, de azért ott is szokott melegebb lenni. Esőre mindig számítani kell.

Amikor májusban jártam kint (az már majdnem nyár), nekem elég volt egy kardigán. Ernyő vagy esőkabát viszont legyen nálad. Ha teheted, ne összecsukhatósat vigyél, mert nem biztos, hogy 5 percnél tovább fog tartani. (anno májusban a párom összecsukhatós ernyője az első sarokig bírta)

2013. jan. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor a lényeg hogy esernyő legyen nálam :)
2013. jan. 27. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!