Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Miben menjek kirándulni, ha...

Miben menjek kirándulni, ha nem bírja a lapossarkú cipőt a lábam?

Figyelt kérdés
Utóbbi 10 évben szinte csak magassarkút hordtam, és annyira elszoktam a lapostól, hogy nagyon hamar megfájdul benne a lábam. Most viszont lenne egy kirándulós program a Bakonyban, amit nem akarnék kihagyni. Tudnátok olyan cipőt ajánlani, aminek van legalább 5-6 cm sarka, de alkalmas kisebb kirándulásokra? (Ha hó lesz akkor elhalasztjuk, szóval arra nem kell készülnöm.)

2013. febr. 4. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

Először is kirándulj el az ortopédiára, mert később komolyabbra fordul az Achilles problémád...

Másodszor is.. még jó hogy nem síelsz. Tudod.. nincs magassarkú sícipő... :)

2013. febr. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
76%

Kirándulásokra nem 5-6 cm-es sarkú cipőkben szoktak menni.

Ahogy az első válaszoló megírta, menj el orvoshoz a lábaddal, ez később még nagyon fog fájni.

2013. febr. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Jártam dokinál, ő a 10 cm és magasabb sarkaktól tiltott el, viszont azt is mondta, alkatilag olyan a lábam hogy a teljesen lapos sem jó neki. Ez van, ehhez kell alkalmazkodjak.


Tudom hogy a magas cipő nem a legjobb kirándulásra. Pont azért tettem fel a kérdést, mert nem akarok nekivágni a szokásos tűsarkú körömcipőmben, hanem jobb megoldást keresek! Nem hiszem hogy nincs...

2013. febr. 4. 16:10
 4/6 anonim válasza:
65%
Szia! szerintem szerezz be olyan edző/sportcipőt, amit direkt csajos csajoknak teveztek, aminek magasított belül a sarka, de kívülről olyan mint egy sima magasszárú sportcipő. 2 in 1, szerintem ez a megoldás neked. Ilyet meg akárhol kaphatsz... csak menj be egy plázába ;)
2013. febr. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A bakonyi kiránduláson sok mindent lehet érteni. Ha gyalogtúráról lenne szó, akkor csakis olyan magas szárú bakancsot vegyél fel, amelyik nagyon jól fogja a lábat, stabilan fogja a bokádat. És kettő (!) vastag zoknit húzz a lábadra! Pamut tilos!
2013. febr. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
61%

Ilyet vegyél :

[link]


Egyébként a teljesen lapos cipő senkinek nem tesz túl jót, szóval ez nem a te lábadtól függ.

2013. febr. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!