Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Hova érdemes elmenni kiránduln...

Hova érdemes elmenni kirándulni, nektek milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés
A barátommal kitaláltuk, hogy valamerre el kellene nézni.Vidékiek vagyunk, Debrecen mellől. Én először Magyarország szépségeit szeretném megcsodálni, de nem a legnyüzsisebb városok érdekelnek. Falvak vagy kisvárosok érdekelnek, amik szép turisztikai látványosságok. mit ajánlanátok? Leginkább a természet csodái érdekelnek.:)
2010. jún. 12. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:

elfogult vagyok a Mátrával szemben, nekem az a szívem csücske! ha oda mentek, mindenképp Mátrafüredet ajánlom!

Nagyon szép még Miskolc környéke, pl ott van Lillafüred, van egy nagy tó, a Kastély hotel függőkertje, Diósgyőr, vár, Lillafüreden vízesés, barlangok. Vagy Aggtelek, cseppkőbarlangok.

Vagy Eger és környéke, pl Szilvásvárad, ott a Szalajka völgy, ősemberbarlang, ménes telep.

Pécs, Harkány, Mecsek és Villányi hegység, Máriagyűd, Villány, borkóstolás stb.

Sopron környéke is nagyon szép, de ha nem hegyre vágytok, Pl Szeged, a belváros, mellette közvetlenül a Tisza part!


Annyi szép hely van kis hazánkban, csak győzze az ember bejárni őket!

Szállást is tudok ajánlani, a fent említettekből mindre, csak szólj, segítek.

2010. jún. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Hejcénél a Borsó hegy, ott a Sólyomkőnél megpihenhetsz, és megnézheted a lezuhant repülőgép áldozatainak emlékét.. :)


A Zempléni hg. is gyönyörű :)

2010. jún. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
v is nem hg "is" hanem hg. gyönyörű :D
2010. jún. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
badacsony, ha szeretitek a bort:D sok borospincét meg lehet látodtani, lehet túrázni is és strand is van :)
2010. jún. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!