Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Normál mértű vibrátor, kivett...

Normál mértű vibrátor, kivett akuval mehet a kézipoggyászba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Uk-ből utazom haza és szeretném elvinni a vibrátoromat,mert itt egy családnál lakom és elég kínos lenne ha a gyerekek megtalálnák a kicsikét.:D A helyzet az hogy csak kizipogyászos jegyet vettem.Felvihetem a gépre benne vagy keressek neki itt valami nagyon jó rejtekhelyet? :D



2013. márc. 4. 12:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Felviheted kézipoggyászba, de ne csodálkozz ha az ellenőrzésen az ott dolgozó férfiak fülig érő vigyorral kívánnak jó utat.
2013. márc. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Felviheted a fedélzetre, de csak ha befér csomagtartóba,

és be lehet még csukni tőle az ajtaját.

:)

2013. márc. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
2-es?Mi az hogy ha befér a csomagtartóba?Nyilván nem 50cm-s...:D legalábbis nálam a normál méret az nem az....Ha beteszem kézipoggyàszba és átvilágításnál kipakolom a többi fèmmel,akk nem fogják kivenni a tokból meg kèrdezgetni róla?
2013. márc. 4. 14:01
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem fogják, de ez tényleg az amikor szerintem jót röhögnek rajta. szerintem keress neki jó kis rejtekhelyet. habár milyen család az ahol a gyerekek a szobádban kotorásznak.


nekünk is van au-pair lányunk, és ha haza megy max bekukkantok a szobájába hogy minden rendben van-e, ha 1-2 hétig van távol akkor szellöztetek, megporszívozok, de a gyerekek sem mehetnek be a szobájába csak ha ö megengedi, de kutatni meg föképp nem engedném öket.

2013. márc. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
31%

Vidd pórázon.


Az kevésbé feltűnő...

2013. márc. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

5ös!Nagyon szellemes vagy!Bírom az ilyen bun.ókat!Ha nem tetszik a kérdés minek szólsz hozzá???Normális válaszoloknak írtam ki nem neked!Lehet hogy valaki nem olyan hihetetlen okos mint te és nem tudja hogy a repülőutaknál mit kutatnak át meg mit nem.

4-es.Köszi a választ,hát gondolhatod hogy hogy meglepődtem mikor visszajöttem karácsonykor és át volt rendezve az egész szoba,a táskáimat is átkutatták plusz a frissen magamnak felhúzott ágyneműmben(amit azért húztam fel hogyha majd viszzaérek éjszaka akk már ne kelljen)aludtak...Enyhén ki vtam akadva,úh ezek után ne csodálkozz ha nem merek itthagyni egy vibrit.Lehet hogy mindenemet átnézték...

2013. márc. 4. 17:38
 7/15 anonim ***** válasza:
7%

Kérdező!

Te annyira sötét vagy, hogy még egy plüsskutyát se bíznék rád!!


Amúgy nem érzed kissé betegesnek, hogy közhírré teszed, hogy senkinek sem kellesz, csak magadnak??

Undorító!

2013. márc. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Drága 7-es!Gondolom te egyben az 5ös válaszoló is vagy!Szerintem 2-nk közül nem én vagyok a sötét és úgy,hogy bármit is tudnál valakiről,nem tudom mi alapján állítasz ilyeneket!Nem tudom 2-nk közül melyikőnknek lehet több diplomája és melyikőnk az idősebb,de van egy olyan érzésem hogy mind2 kategóriában vernélek az értelmiségi szinted alapján!:) Egy egoista kan vagy gondolom!És ku.vára nem teszem közszemlére mivel gyk-n írtam ki nem facebo.k-on....Jah!Azt meg végképp nem tudom hogy miből következtetted ki hogy nem kellek senkinek!:DDD Arra nem gondoltál esetleg hogy nem mindenki akar orrba szájba d.gni minden pasival akinek feláll a farka rá..Tájékoztatásul közlöm hogy menyasszony vagyok de mivel a páromtól 3000km-re dolgozom most egy évig így vettem magamnak egy vibrit ,mert én nem a fentebb említett kategórába tartozom,és úgy gondolom hogy ebben semmi szégyen nincsen meg abban sem hogy felvállalom és megkérdezem(amit mindenki csinál,csak lehet nem vibrivel,titokban)ahelyett hogy kérdezés nélkül beégetném magam vele.És még egyszer mondom!Azoknak írtam ki a kérdést akik komolyan tudják is a választ nem a fik.zós besavanyodott embereknek,akik csak a negatívat nyomják mindenhol.Köszi!:D
2013. márc. 4. 19:11
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak irigykedik, hogy neked van vibrátorod, neki meg nincs. Ilyen bu-zi-féle lehet.
2013. márc. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Lehet.:) Csak azt nem értem akkor minek ír,ha "undorítónak" tartja már magát a kérdést is.:D
2013. márc. 4. 19:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!