Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Wizzair fapadossal utazom...

Wizzair fapadossal utazom márciusban . A poggyász mérete megvan-2750 ft, kérdésem : Súlyhatár is van?

Figyelt kérdés
Állítólag a 10 kg súlyhatár megszünt?

2013. márc. 6. 19:41
 1/6 anonim válasza:
Ha jól tudom 20 kg
2013. márc. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jajj... már megint minek válaszol akinek fingja sincs róla?


Kézi poggyász (amit felviszel): max. 10kg

feladott poggyász: max. 32kg

2013. márc. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kössz,de azért kérdeztem,mert sehol nincs leírva,állítólag már a 10 kg-os határt törölték ?Idén utazott valaki ?
2013. márc. 7. 07:18
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen utaztam tavaly is, idén is, többször is, bár nem tudom ez miért érdekes? Le van írva wizzair honlapján, hogy ennyi lehet, 10 kg. Amúgy nem nézik. Legalábbis Ferihegyen illetve sok más reptéren sem szokták. Marosvásárhelyen viszont mérték és Eindhovenben is.


Szóval nem nézik a gyakorlatban de ha nagy véletlen mégis, akkor sincs mit tenni, hisz le van írva a szabály, már foglalás közben figyelmeztetnek rá hogy 10kg-ot lehet.

2013. márc. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,de még most sem találom a Wizzair honlapján ,de betartjuk.
2013. márc. 8. 07:47
 6/6 anonim ***** válasza:

Amúgy nem annyira lényeges, mert Ferihegyen tényleg nem nézik. Meg ha valami súlyosabb akkor rakd a kabát zsebedbe mérlegelés előtt.

Nagyon kevés reptéren nézik. Mint írtam Marosvásárhelyen és Eindhovenben láttam ilyet. Ha esetleg oda mész akkor majd visszafelé a nehéz cuccokat zsebedbe rakd, vegyél magadra plusz ruhákat, ilyesmi. De a legtöbb reptéren tök mindegy, mert senki nem fogja nézni a gyakorlatban.


Azért az üzletszabályzatukban benne van:


"14.1.3. Kézipoggyászként utasonként kizárólag egy darab, legfeljebb 10 kg súlyú,

56x25x45 cm összméretű csomag fuvarozható. A méretbe beleszámítanak a

kerekek, fogantyúk és külső zsebek is. Minden olyan Kézipoggyász után

kezelési díjat számítunk fel, amelynek mérete meghaladja a 42x25x32 cm

összméretet, egyébként a Kézipoggyászt ingyen fuvarozzuk. A

Kézipoggyász fuvarozásárért fizetendő kezelési díj összegéről Telefonos

Ügyfélszolgálatunknál és Honlapunkon tájékozódhat."

2013. márc. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!