Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Hogyan találom meg a legolcsób...

Hogyan találom meg a legolcsóbb repülőjegyet?

Figyelt kérdés
Olyan internetes keresőprogramot keresek, amivel olcsó repülőjegyeket lehet keresni. Nyáron lehetőségem lesz Egyiptomban tanulni, csak eléggé borsosak a repjegy árak. Mit tanácsoltok? Gondolom a hajó drágább lenne.

2013. márc. 13. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
pl skyscanner.com
2013. márc. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Momondo.com aztán ellenőrizd a jegy árát a legjobb ajánlat honlapján is. Pl. én nemsokára Helsinkiből utazom Münchenbe, néztem Lufthansat, Finnairt és végül 80 Euroval olcsobbat találtam KLM:mel..

Plusz olcsó jegyeket akciósan lehet kifogni, mindegy, hogy fapados vagy sima ha akciók vannak akkor érdemes megvenni a jgyet. Tipp: iratkozz fel légitársaságok hírleveleire, vagy jelöld be őket Facebookon így azonnal kapsz infót az akciókról.

Egyiptomba egyébként érdemes gondolkodni utazási irodákban is, néha vannak csak repjegyek (nem repjegy+szállás) és néha egész kedvező áron adják (pl. ha kitudsz fogni charter járatra jegyet).

2013. márc. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És Egyiptomba mennyi egy reális oda-vissza jegy? Én száz alatt semmit nem találok. Azt is hallottam, hogy 1,5 hónappal az utazás előtt a legolcsóbbak a jegyek. Ez igaz lehet?
2013. márc. 15. 12:43
 4/5 anonim ***** válasza:
95%
Igaz lehet, mivel az árak a szabad helyek függvényében változhatnak. Ha sok hely van még 1-1,5 hónappal előtte akkor csökkentik az árat, de ha kezd megtelni a járat akkor újra drágább lesz. De ez ugyanúgy visszafele is elsülhet, ha sok foglalás van, nem olcsóbb, hanem drágább lesz. Ehhez napi szinten kell nézni az árakat és ha megfelel akkor azonnal meg kell venni.
2013. márc. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bravofly.hu
2013. ápr. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!