Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Wizzair-el utazok Norvégiába....

Wizzair-el utazok Norvégiába. Mekkora súlyú lehet a bőröndöm? Az oldalukon sehol nem találok erre vonatkozó leírást.

Figyelt kérdés
2013. márc. 27. 07:32
 1/8 anonim ***** válasza:
56%

Minden információt megtalálsz a Wizzair weboldalán. Ha jól megnézted volna, akkor láthatnád a kérdésedre a választ!


[link]


Ott van a kérdésedre a válasz a fenn megadott linken!

2013. márc. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Feladott poggyász 32kg, már ha befizettél rá, mert alap árban csak egy kis méretű kézi poggyász van, minden más extra szolgáltatásnak számít.

Kézi max 10 kg, de azt nagyon ritkán mérik.

2013. márc. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amire nagyon figyelj, hogy a kézipoggyász mérete ne haladja meg az engedélyezettet, mert a becsekkolásnál sokszor beletetetik egy ellenőrző keretbe, s ha nem fér bele, fennakad, akkor nem engedik kézipoggyászként felvinni a gépre, csak ha feladod poggyászként. De az meg úgy már nagyon drága lesz.
2013. márc. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"becsekkolásnál"

Apró ám sokszor előforduló hiba, ezért javítom: beszállításnál van amit írtál és egyetértek, bizony érdemes betartani a szabályokat, mert nem olcsó, és nincs olyan, hogy de hát csak két centivel nagyobb.

(Becsekkolás manapság többnyire otthon történik wizzairnél, mivel az ingyen van, a reptéri utasfelvétellel ellentétben. Így a csomag méretét a legtöbb esetben aligha tudnák becsekkolásnál ellenőrizni.)

2013. márc. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 ennyiii válasza:
57%
Figyeljetek, cseles a kérdező. A súlyt Newtonban mérjük, nem kg-ban. :D
2013. márc. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
A kézipoggyásznál vigyázz! Fiaim jöttek, mentek ugyanazzal a kézipoggyásszal,sosem volt gond. Karácsonykor megjött az egyik, semmi gond nem volt vele,csak kézipoggyászt hozott, visszafelé gondban voltam,hogy keveset tudtam pakolni neki ebbe,de jó, hát spóroljunk. Erre reptéren a kereke nehézkesen fért a keretbe, erre levettek tőle 14 ezer forintot.Dühösek voltunk nagyon,akkor eddig miért ment át ugyanannál a társaságnál legalább 5-ször? (megjegyzem: Fr.ország,Anglia,Svédország)- asszem mind Wizzair
2013. márc. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolsó: csak szúrópróba szerű ellenőrzés van. Mérték valaha is előtte kerettel vagy ez volt az első? Ha ez volt az első akkor inkább örüljetek, hogy milyen sokszor sikerült a hasonló ellenőrzést megúszni korábban. :-)


Ez fontos kérdés, mert mondhatom, hogy milyen szemét a bkv amiért megbüntetett az ellenőr, pedig előtte 5x utaztam jegy nélkül és soha nem volt gond.


Ha pedig máskor is bele próbálták már, akkor lehet, hogy most túlzottan tele pakoltátok?

2013. márc. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia 7-es választ adó!

Amikor én utaztam, majd' minden kézit beletetettek a keretbe. Volt, ami simán belecsusszant, akadt olyan, ami picit nehezebben ment, de sikerült, és volt olyan, amin lökni kellett volna egy kicsit nagyobbat, és azt viszont már nem engedték át.

2013. ápr. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!