Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Drága az élet Japánban? (azon...

Drága az élet Japánban? (azon belül is Osakára lennék kíváncsi) Havi 250-260ezer mihez lenne elég?

Figyelt kérdés

2013. máj. 13. 19:31
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
'köszönöm' a hasznos válaszokért!!
2013. máj. 14. 14:33
 12/12 anonim ***** válasza:

Nos szerintem tévhit, hogy drága. Vannak drága dolgok, de vannak olcsóbbak is, szóval kiegyenlítődik. Én nagyon kellemesen csalódtam, amikor kint voltam.

A frankfurti reptéren 3,40 € volt egy fél literes kóla, a japán reptereken 1 €. Az utazás meg csak azért tűnik többnek, mert nagyok a távolságok. Én volt hogy 700 forintnak megfelelő jenért ettem étteremben, de a belvárosban, elegáns étteremben, hatfogásos kajáért ötünknek 10.000 jent fizettünk. Az alma darabra megy, iszonyat drágán, de az eper pl. annyi mint nálunk, a benzin meg csak háromnegyede.

2014. ápr. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!