Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Görörgországból mennyiybe...

Görörgországból mennyiybe kerül a telefon és a net?

Figyelt kérdés

Megyünk nyaralni Görögországba Paralia-ba Júluius végén egy hétre.

Van egy élelmiszer üzletem, és a rendeléseket jóformán már csak interneten lehet leadni. a rendelési rendszerbe nem engedem belépni az alkalmazottakat. ha én Görögországból leadom a neten a rendelést, ami kb egy héten háromszor történik meg, és jár mondjuk 2-3 MB adatforgalommal akkor horribilis számlát fogok majd kapni vagy az nem lesz olyan sok... Telenoros hipernet Active-m van.

előre is köszi.



2013. jún. 10. 05:16
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
2-3m fillérek..nem tétel.a telefonálás sem drága...
2013. jún. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem tudom honnan veszi ezt a badarságot az előző hozzászóló... Természetesen drága, ha nem aktiváltatsz valamiféle szolgáltatást - ha aktiváltatsz valamit, úgy olcsó, igen. Szolgáltató-függő és több csomag közül lehet választani. Pl. a vodafonenál van egy olyan, hogy egyszeri (havi) 1990.- ft-ért kapsz napi 50MB ingyen (minden napra 50MB). Akkor is megéri ezt választani, ha csak egy hétre mész... Véleményem szerint ez a legjobb, de nézz szét! Egyébként 1MB 258 ft!!! Számold ki, hogy mennyire megéri ez az 1990ft, napi 50MB netért akár csak egy hétig! Konkrétan 90.300.- ft-os számlád lenne csak a net miatt, ha naponta 50MB netet használnál kint... :)Persze ezek az infok a Vodafonetól vannak... Nézz szét a szolgáltatód weboldalán! Ha Vadofeneos vagy és tetszik amit írtam, akkor személyesen kell bemenned az egyik kirendeltségbe megrendelni a szolgáltatást...
2013. jún. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem egészen olvastam végig, amit írtál... Azt hittem telefonnal kapcs. kérdezed.. :) Mindegy, nézz szét neten, több mindent találsz, mint itt...
2013. jún. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!