Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Munkavállalás Kanadában,...

Munkavállalás Kanadában, hogyan működik?

Figyelt kérdés
Kaptam egy állás lehetőséget Kanadában de nem vagyok tisztában azzal, hogy hogyan maradhatok ott. Elméletileg 6 hónapig szabadon tartózkodhatok ott de ez alatt legális dolgozni? És ha letelik a 6 hónap akkor hogyan tovább? Kerestem ilyenekre de sehol sem volt egyértelmű válasz.

2013. jún. 18. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:

6 hónapig turista lehetsz, dolgozni TILOS! Ha kaptál állás lehetőséget, akkor a céged fog intézni mindent, neked majd a papírokért kell Bécsbe menni a kanadai nagykövetségre.


Egyébként bármilyen bevándorlással kapcsolatos kérdésed van, akkor egy oldal van, ami hivatalos, ez pedig a Kanadai Bevándorlási és Állampolgársági hivatal honlapja.


Itt a link: [link]

2013. jún. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azt a munkát egy ismerőse szerezte neki, és nem ő pályázta meg hivatalosan...
2013. jún. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Szerintem azt a munkát egy ismerőse szerezte neki, és nem ő pályázta meg hivatalosan..."


Épp ezért írtam én is, hogy ha hivatalos állás lenne, nem itt kérdezne, hiszen a cég intézné a papírokat. Ha valós állás lenne, akkor a kérdezőnek csak orvosi papírjait kéne magának intézni, minden mást a cég.

2013. jún. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2013. jún. 18. 20:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyebkent lehet dolgozni legalisan vizum nelkul, ugy hogy ha mar kint vagy kanadaba ir a fonokod egy papirt hogy szuksege van rad es beviszad a kanadai munkaugyhoz es, egy vagy ketto heten belul megkapod az engedelyt. De a magyar iskolai papirokat nem fogadjak el , es egeszseg ugyi biztositasod sem lehet.
2013. jún. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!