Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Másféléve nevelem a 6 éves...

Másféléve nevelem a 6 éves unokámat, mert a lányom azóta Londonban dolgozik. Most én szeretném kivinni repülővel, mivel majd ott kezdi az iskolát. Milyen iratokra, engedélyre van szükség az utazáshoz? (szem. Igazolványa már van az unokámnak)

Figyelt kérdés
2013. júl. 5. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:
A rendőrségen kéne megkérdezni, mi minden kell. Anyuka engedélye-kérése. Apuka hol van? Biztos kell az övé is.
2013. júl. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én most jöttem haza a gyerekekkel, apukát nem kérdezték, de mivel a gyerekek neve más mint az enyém (és a bőrszín sem ugyanaz), rákérdeztek, hogy ki is vagyok, mert ha nem az anyuka, akkor a szülőktől kellett volna meghatalmazás.

Lehet, hogy nem kérnek semmit, de jobb ha van.

Ki kellene váltani az európai egészségbiztosítási kártyát.

Anya írjon meghatalmazást, hogy hozzájárul az utazáshoz. Ha határozat van (válás, gyermekelhelyezés), hogy nála van elhelyezve a gyermek és nem az apával van közös felügyelet, akkor legyen nálad egy másolat, hogy igazold, az anya nyilatkozata elég.

2013. júl. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ!
2013. júl. 6. 06:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!