Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » GYORS VÁLASZT! Tunéziába vagy...

GYORS VÁLASZT! Tunéziába vagy Görögországba menjünk nyaralni?

Figyelt kérdés
1 anyuka két kamasz lány

2013. júl. 26. 10:44
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Ezt nem itt kellene kérdezni, nektek kell eldönteni. Mi érdekel jobban, mit akartok ott csinálni? Ha mindenképp választanom kellene én! Tunéziába mennék a kettő közül. De biztos van aki Görögbe. Szóval ezt ti döntsétek el.
2013. júl. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
"Gyors választ" Idióta :D Döntsd el te... Én tudjam te hova akarsz menni?
2013. júl. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
67%
Ha megtehetitek, akkor inkább Tunéziába! :D az egzotikusabb, de amúgy Görögország is csodálatos :))
2013. júl. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%
Görögország
2013. júl. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
67%
Tunézia!!Tunézia!!!Ugyanezt kérdezték tőlem a szüleim 1 évvel ezelőtt,és mondtuk nekik a tesómmal,hogy Görögország.De ők Tunéziába akartak menni,és meggyőztek.Amikor odaértünk,nem bántuk meg!! Azóta is csak arab országba szeretnénk menni!! Most is úgy volt,hogy Egyiptomba megyünk,de rossz most ott a belpolitikai helyzet!! Szóval,mi szeretjük az arabokat,pálmafa,dög meleg!! Nagyon kedvesek!!Tehát én Tunéziát választanám
2013. júl. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
50%

Tavaly voltunk Tunéziában...nem ajánlom...

Görögországban voltunk 2 és 3 éve is,szerintem nagyon szép helyek vannak ott. Mi Nei Poriban voltun + Platamonban kde sok szép helyre ellátogattunk...az Olymposi riviéra csodálatos!

2013. júl. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
84%
szerintem tunezia jobb!
2013. aug. 13. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!