Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Elindulnátok így a nagyvilágba?

Elindulnátok így a nagyvilágba?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy van egy rahedli pénzetek (mondok egy összeget: 5 milliárd Ft) Úgy ahogy vagytok felkapjátok az igazolványtokot/pénztárcát (a pénz bankszámlán van, kártyátok lenne hozzá+mindig valamennyi kp). És csak úgy random nekiindulni a nagyvilágnak: ki a reptérre, a legközelebbi járatra fel, körbejárni az adott országot, utána megint így tovább. Ha ruha kell vesztek, ha enni kell, vesztek és így tovább. Semmit nem vinnétek magatokkal, csak az iratokat. Nektek bejönne ez a fajta utazgatás?
2013. aug. 19. 10:18
 1/7 MrPifta ***** válasza:

előbb tervezgetnék, merre és hová.

Sok helyre nem is engednek be vízum nélkül.

2013. aug. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, a vízum nekem is eszembe jutott. De mondjuk előbb az európai országok, aztán utána jöhet ahova vízum kell :D
2013. aug. 19. 10:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Világ körüli útra sokan mennek így. Néhány hétnél hosszabb időre úgysem lehet elég ruhát stb vinni. Én símán bevállalnám.
2013. aug. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Hát nemtudom.. Lehet. Eléggé hívogatóan hangzik, de mivan, ha az utazgatás, múzeum fiztetése, szállás, kaja, ruha meg repülőjegy meg én nemtudom mi vétele után mondjuk 2 hét után elfogyna a pénz? Igaz én nem vennék meg olyan ruháhat, aminek a darab ára annyi, mint egy havi étel, de azért mégse szeretnék csövesnek kinézni az olcsó gagyi, 1 nap után tönkre menő cipőben/gatyában. Ha én mennék ilyen nyaralásra, vagy nem tudom minek hívjam, akkor lehet vinnék magammal mondjuk pár napi ruhát, hogy a szállásomon tudjak mosni, így nem fogyna el az összes pénzem arra, hogy magamat öltöztessem, ahelyett, hogy világot látnék. :)
2013. aug. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
El.
2013. aug. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
hát 5 milliárdból akárhová elmennék. ha az az 5 milliárd bent van a bankba, akkor többet kamatozik naponta mint amennyit el tudsz költeni. tehát végtelen pénzed van.
2013. aug. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5 milliárd nem fogyna el, akkor se ha 5 évig csak utaznál.


Kedves Kérdező.. Nekem ha csak 5 millió forintom lenne, már akkor el indulnék!

Rengeteg világutazó blogot olvastam és az átlag olyan 4-6 millió forintból megúszta a dolgot. Jó szervezésen múlik az egész!

2013. szept. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!