Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Egy hétig leszek Londonban...

Egy hétig leszek Londonban egy kiránduláson, az útiköltségben azonban nincs benne a kaja. Legolcsóbban mennyi pénzből tudnék bebiztosítani annyi kaját, amennyivel túlélem, de marad is pénzem?

Figyelt kérdés
Mennyi pénzt érdemes vinni? Júliusban mennék, tehát valószínűleg pont akkor, amikor turisztikailag is forgalom van..

2013. nov. 14. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugat-Európában az élelmiszerek, ha boltban vásárlod őket, kb annyiba kerülnek, mint otthon. Ha betértek egy Tescoba, Sainsbury-be (lehet nem így írják), Morrisonsba, Nettoba, Asdaba, akkor ott olcsón be tudsz vásárolni. Az utcai hot-dog, döner, pizza és egyebek akár négyszer is drágább lehet, mint otthon, főleg Londonban, ami extrém drága.
2013. nov. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

én idén nyáron voltam londonban

nemtudom milyen ételre gondolsz (mirelit főétel, vagy szendvics chips stb) mivel egy font kb 350 ft ott nem szoktak mindent kicentezni tehát egy szendvics 1 font de ez reális is utcai árusoknál fish and chips -et kapni hot-dog ot én nem láttam az kb 2-3 font volt.

van még az utcán gofli az 1-2 font de ha viszont nagy áruházba mész ami londonban van egy t&m az olyasmi mint itt a lidl ott minden ugyan anny mint magyarországon

2013. nov. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2013. nov. 19. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!