Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » 8 hétig Londonban mennyit...

8 hétig Londonban mennyit fogok fejlődni az angol nyelvvel?

Figyelt kérdés
8 hetet fogok nyáron tölteni Londonban és nyelviskolába fogok járni ebben a pár hétben. Jelenleg olyan középszinten beszélek angolul vagyis a középszintű nyelvvizsgát próbálom majd letenni. Szerintetek ez alatt a 8 hét alatt át fog állni az agyam angol gondolkodásra? Mennyit fogok fejlődni és miben a legjobban? (beszéd,nyelvtan,szókincs,hallgatás)
2013. ápr. 18. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Ember függő. Van akinek 8 hét bőven elég hogy átálljon az agya, és fejlődjön. Van akinek 2 év is kevés.

Majd megtudod ha letelt a 8 hét..

Egyébként én kint élek és nekem 8 hét kevés volt. Még ma is előfordul hogy nehezen fog az agyam és lassabban reagálok az angol szavakra mint kellene. Pedig már 7 éve élek kint.. Az unokahúgom ellenben nagyon gyorsan át tudott állni az angol gondolkodásra, és nagyon könnyen jöttek a szavak nekik. Szóval emberfüggő..

2013. ápr. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
8 het alatt par uj szot fogsz megtanulni meg ha odafigyelsz akkor kijavitod par meglevo nyelvtani hibad, meg nehany uj kifejezest megjegyzel. ne varj csodat tole, hatalmas fejlodes nem lesz
2013. ápr. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
utolsóval értek én is egyet. Nem lesz jelentős a fejlődés. Mindenki egy pár hetes kint tartózkodástól várja a csodát, de ez kevés.
2013. ápr. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ez attól függ, hogy mennyit leszel angolok közt. Ha a nyelviskola napi 2 órás, és a maradék időt magyarok közt töltöd, akkor semmit. Ha egész nap anyanyelvi beszélők közt vagy, az jelenthet sokat.


Én 3 hónapot dolgoztam Londonban (pár éve egy nyarat), és sokat fejlődtem, mert egész nap angolok közt voltam

2013. máj. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nyelviskolában leszek napi 5 órát,nem magyarokkal fogok lakni hanem saját kis studió lakás, ilyen student accomodation-ban
2013. máj. 27. 06:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!