Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Ryanair-nél tényleg lehet két...

Ryanair-nél tényleg lehet két kézipoggyászt vinni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Tehát ugye lehet egy max. 10 kg-os 55x40x20-as táskát vinni, és a szabályzatban az van, hogy lehet még egy max. 35x20x20-as táskát is. Tényleg lehet a kettőt együtt kézipoggyászként felvinni?

2013. dec. 7. 10:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Most decembertől van ez a könnyítés.

Szóval aki esetleg mást mondana neked annak sajnos elavult régi információja van.

2013. dec. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Igen, lehet. De a budapesti reptér könnyítése ez, eddig aki Budapestről indult Ryanairrel, nem vihetett plusz tatyót. Ellenben rengeteg más reptéren már régen alkalmazzák ezt. Meg aztán annyira nem kell hasra esni ettől, mert a Ryanair még így az egyik utolsó lehetőség, ha repülni akarok. Havonta repülök 2-3 alkalommal, különös bajom nincs a fapadosokkal, de a Ryanairről megvan a véleményem, ha csak nem valami nagyon akciós a jegy, akkor kerülöm őket. Eddigi tapasztalataim szerint, ha valaki bőrönddel utazik, akkor csak kevés esetben olcsóbb, mint egy normál légitársaság.
2013. dec. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Na mint mondtam az első válaszban megjelent a hozzá nem értő. Ugyanis ez nem budapesti reptér függő. Nem duty free zacskórol van szó utolsó!!!
2013. dec. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ja és a 2-es válaszolónak még üzenem, hogy ha néha netán mégis ryanairnél vesz majd jegyet akkor olvassa át az új szabályokat mert több minden változott és változik. Februártól pl mindenkinek foglalt ülése lesz vagy pl ez a plusz poggyász decembertől is egy teljesen új dolog a ryanair egész hálózatán. Semmi köze ennek Budapesthez vagy bármelyik reptérhez. A Ryanair saját hatásköre eldönteni, hogy mennyi csomagot enged a fedélzetre.

A duty free csomagok egy teljesen más témakör de ha már ide kevered akkor ilyen módon akár 3 csomag is a gépre vihető elméletileg.

2013. dec. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
4-es! Ezek az "új" szabályok normális légitársaságoknál már régen működnek! A Ryanair új "utasbarát" intézkedési engem nem győznek meg semmiről, csak arról amit eddig is tudtam. Benyögnek pár "új" dolgot, mintha ők találták volna fel a spanyol viaszt, és azt hiszik, majd ettől több utasuk lesz. Sajnos sokan utaznak az efféle társaságokkal, mert mindenki "occsón" akar repülni, csak nem veszik észre hogy át vannak ba*va! Mióta rendszeresen repülök, szinte kivétel nélkül jobb árakat kapok hagyományos légitársaságoknál, mint a fapadosok esetében. Példák: Bp-London British Airwayssel 34990-ért és a fő reptérre érkeztem. Fapadosoknál a Wizz volt a legolcsóbb, 42990-ért. Vagy 2 hónapja voltam Dublinban Aer Lingussal 46.000 ért, Ryanairrel 58.000 lett volna.
2013. dec. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Utolsó: mindig ott érdemes megvenni a jegyet ahol olcsóbb. Nem tudom hol hallottál ilyet, hogy a fapados a legolcsóbb.

Én eddig kb 40x repültem, a legdrágább jegyem is 5000 alatt volt, de a többség néhány száz vagy 1-2 ezer forint.

Az is igaz, hogy mindet hobbiból, azaz ha drágább lett volna akkor nem megyek, semmi gond.

2013. dec. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És ennek a második csomagnak (35x20x20) mekkora lehet a súlya?
2013. dec. 21. 14:34
 8/9 A kérdező kommentje:
És akkor a kettő csomagot INGYEN lehet felvinni ugye? Tehát a másodikért nem kell fizetnem?
2014. jan. 5. 17:44
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem kell fizetni csak méretbe férjen bele. Súlyt nem szoktak nézni Budapesten.
2014. jan. 6. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!