Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Ha postán akarok biztosítást...

Ha postán akarok biztosítást kötni egy külföldi utazáshoz, milyen infókat kérnek?

Figyelt kérdés

2014. jan. 1. 13:42
 1/7 A kérdező kommentje:
Illetve falusi postán is lehet kötni, vagy menjek be városra?
2014. jan. 1. 13:47
 2/7 anonim ***** válasza:
3%

Köthetsz falun is, de minek??? És miért pont a póstán?

Köthetsz közvetlen az interneten és ki se kell mozdulni hozzá otthonról. Talán ezt nem reklámozzák annyit de akkor is nézz körül a neten is.

A biztosírás egy tök fölösleges dolog.

2014. jan. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért annyira nem felesleges, és mellesleg köszönöm a teljesen haszontalan válaszod.
2014. jan. 1. 14:36
 4/7 anonim ***** válasza:

Utazás biztosításhoz név és születési dátum szokott kelleni.


Én mindig neten kötök, ajánlom neked is. Gyorsabb, kényelmesebb, nagyobb a választék és így valószínűleg olcsóbb is.

2014. jan. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%

Azért ha ennyire ragaszkodsz a póstához hát menj oda, de ennyi erővel már be is mehettél volna sorállni hogy megkérdezd, milyen papírokkal menj vissza a következő sorállásodhoz.

Azért kár megharagudni, ha egy válaszadó rávilágít a kérdés ellentmondásosságára avagy kicsit más irányba is próbál terelgetni.

2014. jan. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Először is, postán, nem pedig póstán, másodszor arra írtam, hogy haszontalan, hogy te meg azt írtad felesleges biztosítást kötni. Hadd döntsem már el én, hogy szeretnék kötni vagy nem, és hogy nekem felesleges-e vagy nem.
2014. jan. 1. 18:33
 7/7 anonim ***** válasza:

Utasbiztosítás egyáltalán nem fölösleges, de aki tele van pénzel, annak biztos nem kottyanna meg pár tíz-százezer forintos orvosi költség, ha történik valami.


Nem kérnek semmi mást, csak nevet, lakcímet, születési időt, úti célt, és hogy hány napra mennél, és melyik csomagot választod a 3 meglévő közül.

2014. jan. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!