Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Mit vigyek két napos osztályki...

Mit vigyek két napos osztálykirándulásra?

Figyelt kérdés
Bármi jöhet. Nem egy túrázós helyre megyünk, inkább egy városnézősebb.

2014. máj. 12. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Pénzt.
2014. máj. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
Kétszersült, tavaszi vagdalthús, kemping-gázfőző, sátor
2014. máj. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Van szállás? Párnát vigyél, mert olyan dolgokkal találkoztam már szálláson párna néven...Higiéniai cuccok, ruhák, pénz, fényképező/telefon, ilyenek :)
2014. máj. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg előtte, hogy milyen idő lesz, és ahhoz mérten 2 nadrág (1 rajtad, 1 a csomagban), 3 felső, pizsama, törcsi, papucs, fehérnemű, tisztasági csomag+ gyógyszerek (hasfogó, fájdalomcsillapító). Pulcsiból elég 1 is. Egy kabátka sem árt, időjárástól függően. Egy kisebb táskába bőven elférsz. + én szoktam vinni a mászkálós táskámat, benne iratok, pénz, üdítős, kis rágcsa. A ruha marad a buszon ezzel meg lehet szaladgálni.
2014. máj. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Ha lány vagy akkor az előbb leírtak..ha fiú akkor egy doboz gumi némi pénz,telefon :D

Két nap nem olyan hosszú idő..aznapra szinte semmit se kell vinned másnapra meg csak a csere ruha..ne vigyél sok mindent mert felét fel se húzod és csak cipeled...

2014. máj. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Lány vagyok
2014. máj. 17. 06:05
 7/7 anonim válasza:
Nem talan a wesselenyibe jarsz nyiregyhazara? :)
2014. máj. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!