Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Miért ítélitek el azokat,...

Miért ítélitek el azokat, akik konzervvel, tartós étellel, sátorral, kempingfőzővel indulnak el valahova, hogy minél jobban kijöjjenek a pénzükből?

Figyelt kérdés

2014. máj. 23. 22:36
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
A kempingezőkre gondolsz? Nem mindenki szereti. Ilyen alapon a kempingezők meg elítélik azokat akik drága pénzen apartmant bérelnek.
2014. máj. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
5%
Engem váratlanul ért a kérdés, mert épp most ültem le a gép elé és indítottam el Ralf Gyllenhammar Bed on Fire című számát, miközben olvasgattam a gyakorit.
2014. máj. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
Ki ítéli el az ilyen embereket? Sokan vannak, akiknek a sátorozás a kikapcsolódás.
2014. máj. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Nincs ebben semmi elitelendo, mindenki ugy megy ahogy akar, legalabb nem otthon ul es azon kesereg hogy soha nem jut el sehova mert draga a szallas.
2014. máj. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Hö, nem puszta kézzel ejted el kempingezésnél a zsákmányt? Hö, milyen má'!
2014. máj. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
Asszem csak azt oltottuk le kegyetlenul aki Dubaiban keszult satorozni es azt hitte Afrikaban van Dubai. Az azert nem volt semmi, azt kerdezte a foszer hogy parkokban lehet-e satorozni Dubajban.
2014. máj. 24. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%

Azért csak-csak közmegegyezésre jut a válaszadók döntő része abban, hogy kempingezni jó, és bátorítandó dolog.


Azzal sincs baj, amikor kevés pénzből a lehető legtöbbet szeretnéd kihozni. Ellenvélemény maximum azzal van, amikor valaki telepakolja a csomagtartót hazai konzervekkel, és elviszi őket messzi földre ahelyett, hogy ott helyben megvenné a friss árut a boltban. Mert kevés kivételtől eltekintve fölösleges a csomagtartónyi kaja, és a tartós ételek megmérgezik a kempingezés légkörét.

No meg tényleg itt van az a dubaji sátrazós eset...

2014. máj. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem ítélem, sőt... támogatom :)Én is szeretek kempigezni... s az ár sem mellékes a mai világban. Az egészség, a hangulat, a közérzet s minden más pozitív irányba változik el ilyenkor
2014. máj. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!