Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Szerintetek mit vigyek magamma...

Szerintetek mit vigyek magammal egy több mint 24 órás busz útra?

Figyelt kérdés

2014. máj. 25. 17:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%

Én már voltam ilyenen. Soha többet! :)


Kaja, innivaló, esetleg kispárna és takaró.

Nagyon nagyon kényelmes ruházat és cipő.

2014. máj. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
Dedalont.
2014. máj. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
30%
Hát én sem irigyellek. Hová utazol?
2014. máj. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
29%

Buszjegyet, folyadékot, nyugtatót és fejpárnát.

Esetleg olvasnivalót, és egy aranyér-párnát. Ez utóbbi kettő opcionális.

2014. máj. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
73%
Én imádok buszozni :-) Kényelmes öltözék, nyakpárna, éjjel hűvös van, kistakaró, pici törölköző és fogkefe, mert ha megállunk jólesik felfrissülni, nedves törlő, pzs, enni-innivaló, zene, könyv. Én rétegesen öltözöm és papucsban utazom amiből könnyen kilépek.
2014. máj. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
35%

Gázálarcot!!


Amikor mi voltunk, olyan lábszag, izzadtságszag és hagymaszag keveréke volt a buszon, hogy végig hányingerünk volt.

2014. máj. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%

Görögországba és Spanyolországba utaztam busszal. Nagyon jól éreztem magam , semmi pobléma nem volt. Az idén a Fekete tengerhez megyünk busszal, alig várom. Persze imádog utazni. / Aranyeresnek üzenem semmi gond nem volt vele, pedig sokszor okoz problémát./

2 óránként megáll a busz, lehet lazítani ,frissülni, mert olyan helyen áll, ahol ezt el lehet végezni.

Kispárna , takaró, papucs, pipere csomag, enni-inni való,könyv , keresztrejtvény , zene hallgatására valami, talán ennyi. Jó utat !

2014. máj. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
41%
Hányós zacsit
2014. máj. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat sokat segítettetek:)Görögországba megyek és már nagyon várom!! (nem vagyok se hányós se aranyeres, de azért köszi:D )
2014. máj. 27. 15:59
 10/12 anonim ***** válasza:
52%
Azért bravúr, hogy bár a Kérdező mindenkinek megköszönte a választ, minden válasz 50% alatt áll. Ilyet se láttam még itt.
2014. máj. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!