Kezdőoldal » Utazás » Európa » Decemberben Londonból- Budapes...

Decemberben Londonból- Budapestre busszal fogok menni. Annyit tudok, hogy 25 órás az út. Tapasztalatokat, véleményeket ha tudtok akkor írjatok! Mit gondoltok? (azért busz mivel az csak 110 font oda vissza, míg a legolcsóbb repjegy 270. )

Figyelt kérdés
2009. okt. 7. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi tavaly decemberben mentünk haza Angliából Budapestre,igaz kocsival.Körülbelül az út nekünk is 25 óra volt,mert 2-szer megálltuk pihenni...Mivel repültem már haza is,így el tudom mondani,hogy mi a különbség a két utazás között.A repülő ha valaki szeret repülni(én nem) jobb,mert hamar otthon vagy.Kocsival az elején izgalmas,de több óra után már unalmas és fárasztó,Aludni nem nagyon tudsz mert kényelmetlen(főleg a buszon amikor sokan vannak,és ha te csendben pihennél ,mások akkor esznek ,dumálnak...Mi szinte minden országban megálltunk ,hogy Wc-re menjünk,és egy kicsit mozogjunk..Éjszaka szinte semmit nem látsz csak a kocsi fényébe csapódó hópelyheket.Németországon végig menni volt a legunalmasabb,és a leghosszabb.De én ettől függetlenül élveztem,és ha nyáron hazamegyünk akkor is csak kocsival mennék haza...
2009. okt. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Szerintem jobban nézz körül... 25 órát utazni busszal télen kínszenvedés. A legolcsóbb repülőjegy kevesebb mint 100 font. Most hirtelen 106 fontért láttam a pelikánnál, de vannak olcsóbbak is.
2009. okt. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Én ugyan nem Angliába, hanem Franciaországba utaztam busszal, 2007-ben. kb. 21 óra volt az út, 4 óránként megálltunk 10-20 percre.

Én egy idő után nagyon szenvedtem, alig vártam, hogy végre leszállhassak arra a pár percre, és sétálhassak. Már az út felénél bevizesedtek a bokáim...Éjjel bekapcsolták a fűtést, ami miatt levegőt alig kaptam, nem volt kellemes :S

Javaslom, hogy ne legyél végig cipőben, valamint mindenképp vigyél nyakpárnát magaddal.

2009. okt. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%
Én csak Csehországba mentem busszal, az egy csekély 5 órás út volt, de hihetetlenül gyorsan eltelt. A busz csöndes volt, és nem döcögött mint a jó kis magyar járatok. Ingyen meleg ital járt minden utasnak, illetve fülhallgató, magazinok. Végig filmet vetítettek, illetve 8 állomás közül lehetett zenét választani (rádió, film hang, és különböző cd-k). Két film lement és már kint is voltam. Persze 25 óra azért kicsit más, de készülj úgy, hogy letudd venni a cipődet, nyakpárna, ahogy előttem is mondták, esetleg egy kisebb pléd nem árt (én fáztam, nyár, klíma), télen nem tudom mennyire fűtenek be. Mi egyszer álltunk meg fél órára Pozsonyban, bőven elég volt ahhoz hogy a következő 3 órát kibírjam, wc persze van a buszon! Szerintem egyszer mindenképpen ki lehet bírni, aztán max legközelebb repülsz, hát istenem :)
2009. okt. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is voltam busszal és én nagyon élveztem, mert amikor akartam akkor a tájat néztem, máskor olvastam, beszélgettem a barátnőimmel, meg a komp is nagyon érdekes volt. Brüsszelben megálltunk várost nézni pár órára, 2 nap volt így az út.
2009. okt. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Télen rizikós a busz. Én régen jártam azzal amikor még au pair voltam és a repjegyek is sokkal drágábbak voltak. Nem nagyon szerettem, mert a busz kényelmetlen volt és egyszer szívtunk is, mert egy utunk 24 óra helyett 36 lett. Egyrészt valami papír hiányzott a buszból és 8 órát várattak minket az osztrák német határon (hajjaj! akkor Eu mégcsak hírben volt) és aztán meg vihar volt a tengeren, ahol 4 órát hánykolódtunk (az eleje vicces volt, aztán maga lett a pokol a hajókázás).


Remélem neked nem lesznek ilyen kalandjaid. A legtöbbször amúgy sima utak vannak és belefér a beigért 24 órába. :)


Kocsival viszont imádok menni. Mi legtöbbször azzal megyünk haza.

2009. okt. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!