Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Hátizsákos stoppolásra Ausztri...

Hátizsákos stoppolásra Ausztrián át Olaszországig mit erdemes vinni?

Figyelt kérdés

Sokszor csak tura alatt jovunk ra, hogy kene valami meg, de meg nem jartunk igy az orszagon kivul. A baratnommel mennenk. Kb 2 hetre v 60 napra attol fugg meddig jutunk.

Ha nagyon elkerulunk az orszagtol neten megvennenk egy (ket) fapados jegyet olaszbol vissza.


Listam hozzavetolegesen:

-Vizituras fekete vizallo zsak 15l vizmelegiteshez mosdasnal, mosashoz.

-Gazpalack, gazego

-2-2kg rizs, lencse tapanyagkent idonkent uj vasarlasa.

-5-5 liter viz, idonkent ujratoltve, vizben oldhato sportvitamin izotonias italnak.

-Tusfurdo amely unisex illatu es mosasra is alkalmas.

-Hotukor folia melegre v esti hidegre.

-turasator

-1-1 valtas konnyu ruha + valami thermo szett.

Halozsak

Tabletgép toltovel, elore toltott terkeppel, telefonok. Esetleg papir alapu terkep a teruletekrol.

-Kb 50e ft kp.

Valami konnyu felcsavarhato feher tablaanyag amire filccel is lehet rajzolni stoppolashoz. (feliratok)

-Onvedelmi spray, kes orult autosok, akarmi miatt

Utlevel, szemelyi azonositasra.

Mi kellhet meg? Majd utananezunk, de azert kerdezem.. Koszi


2014. jún. 10. 14:56
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja kpt euroban vinnenk szerintem hetekre leosztva boritekban. Jo lenne egy napelemes tolto a tablethez is. Viszunk hennas cuccot is igy olaszban talan tudunk hennafesteni penzert.
2014. jún. 10. 15:02
 2/4 A kérdező kommentje:
Szallasunk vadkempingezes lenne, bar tudom, helyenkent tiltott, tobbek kozott itthon is.
2014. jún. 10. 15:03
 3/4 A kérdező kommentje:
Lehet h neha kivennenk szobat.
2014. jún. 10. 15:04
 4/4 anonim ***** válasza:

szerintem ezek mind fölöglegesek..egy túra nem nagy cuuc a másik hogy nagyon nehéz lesz a táska.szerinten ezeket vidd:kaja,pis,zsebbpánz,zseip,ragtapasz,térkép,iránytű,

melegítő ruha...ja ás a másik hogy használj ékezetet.-.-

2014. jún. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!