Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Párizsban a Disneyland-et...

Párizsban a Disneyland-et érdemes megnézni vagy a várost?

Figyelt kérdés

Egy szervezett utazás közben áthaladok Párizson, és megállunk egy napra. Lehet választani, hogy Disneylandet vagy a várost akarjuk- e megnézni.

Melyikre érdemes egy napra benevezni? :)

Előre is köszönöm a válaszokat. :)


2010. jan. 3. 12:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is a varost nezd meg.Gyonyoru.
2010. jan. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én is a várost javaslom. Voltam mindkettőben, Disneyland tényleg mesés, de ha még nem voltál Párizsban, akkor mindenképp városnézéssel kezd! Ha ügyesen megszervezed előre a városnézés útvonalát, szinte minden lényeges beleférhet egy napba.
2010. jan. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Hát, ha csak egy nap, akkor tényleg a város, ugyanis én mindkettőbe voltam és egy napot szántam Disneylandre, de ennyi idő alatt csak 3-4 játékra jut idő, akkora a sor. A város felejthetetlen élmény!!
2010. máj. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Én inkább Párizst. Egy fantasztikus város,csodás dolgokkal. Szóval nekem ez a nyier
2010. aug. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!