Kezdőoldal » Utazás » Európa » Latogathato a Parizsban a...

Latogathato a Parizsban a fold alatti katakombarendszer?

Figyelt kérdés
szeretnem megnezni a Parizs alatti kazamatakat, de nem tudom hol van a bejarata,ha van aki jart ott vagy ott el kerem segitsen informacoival!
2011. okt. 8. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
tilos. vannak egészen kis szakaszok amit meg lehet nézni, de a többinél büntetnek, ha elkapnak
2011. okt. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

es az a sok hajlektalan akik lent elnek azokat nem buntetik meg???

Amugy voltal mar ott???

2011. okt. 8. 17:05
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

nem fotókiállítást láttam kint. ott voltak az infók felsorolva

A hajléktalanokat nehéz lenne megbüntetni. De azért beviszik őket 1-1 éjszakára.

2011. okt. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
azert kerdezem mert sokat barlangaszom itthon.. sokszor nem legalis barlangokban,es szeretem az izgalmas fold alatti jaratokat, tudom hogy veszelyes de eppen ezert tetszik,csak nem tudom hol lehet bemenni, kint pedig nem ismerek magyarokat...elore is koszonom ha valaki segitene, amugy tapasztalt barlangasz vagyok!!!
2011. okt. 8. 17:09
 5/6 anonim ***** válasza:

én ugy tudom hogy lehet látogatni, vannak szervezett "utak" idegenvezetővel, sajnos nem emlékszem a bejárat helyére, de egy metromegálló mellett van.

keress rá angolul...

2011. okt. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
oke koszi!
2011. okt. 10. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!