Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Október 6-15 ig megyek Görögor...

Október 6-15 ig megyek Görögországba (Parália). Milyen időre számítsak? Mit vigyek magammal? Mivel hárman megyünk mennyi pénzt javasoltok? Nagy kagylókat merre lehet találni?

Figyelt kérdés

2014. jún. 30. 12:25
 1/8 anonim ***** válasza:

nézz utána...

október elég messze van.. miért nem nyáron mentek?

nyaralista: [link]

itt mindent megtalálsz....


a pénz,annyi,hogy ugye a szállás,étkezés+aprópézek

kagylókat pedig mindenhol lehet találni :D

2014. jún. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lutri. Lehet nyári meleg, de hideg, esős idő is.
2014. jún. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Miután erősen az utószezon vége felé mentek, ezért lényegesen nagyobb esély van a rossz időre már.

(Hiszen ezért olyan olcsó.)

De legyen szerencsétek!

2014. jún. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

a weatherunderground oldalon megtalálod az átlagokat is, és az elmúlt évek méréseit is.

Ott nézz szét.

Egyébként szép időtök lesz jó eséllyel, mert az esős időszak okt végén kezdődik. Kellemes strandidőre készülj kánikula nélkül.

2014. jún. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ :))
2014. jún. 30. 23:02
 6/8 yakumo18 ***** válasza:

Októberben már becsúszhat 1-2 esős nap. Érdemes kis kabátot, és hosszú nadrágot is vinni. De azért a rövideket is be lehet pakolni nyugodt szívvel ! :D


Költőpénz szerintem nagyon egyénfüggő. Gyros már 2eurotól kapható :D De van ott egy Lidl is, ahol szinte ugyan olyan árak vannak mint itthon.


Igazán nagy kagylókat partközelben is lehet találni ( persze a vízben ). Nyáron viszont csak a reggeli órákban, később begyűjtik a nyaralók :D Viszont Októberben már nem lesz tömeg. Így nem hiszem hogy le kell menni korán.

Mi tavaly már reggel 9-kor a vízben voltunk kagylóvadászaton :D


Remélem tudtam segíteni!

2014. júl. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ sokat segítettél.

Te voltál ebben az időszakban?

2014. júl. 3. 14:41
 8/8 yakumo18 ***** válasza:

Én még csak nyáron voltam Paralian. De ismerősök már voltak úgy hogy szept. vége okt. eleje, nekik volt esős napjuk is. De fürdeni még simán tudtak. Igaz nem egész nap.


De ha bármi kérdésed lenne Paraliaval kapcsolatban, akkor csak nyugodtan! :)


Amiben tudok, nagyon szívesen segítek.

2014. júl. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!