Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Hallott-e már valaki olyanról,...

Hallott-e már valaki olyanról, hogy kiküldenek fiatal szakmunkásokat Németországba, vagy Ausztriába 4hónapra,300 euróért? Kinek van esetleg tapasztalata?

Figyelt kérdés

Következő a történet:

A párom talált egy szóró lapot,amire az volt írva h 18-30éves korig keresnek szakképzett pincért,szakácsot,szobalányt.

Ez egy gyakorlati képzés lenne,tehát nem normális szerződéses munka,ezért havi 300eurót adnak és ez egy ösztöndíj,nem fizetés!

3x-i étkeztetés adnak,és szállást az adott hotelbe.

kell német nyelvtudás!

és amit még ígértek az a referencia megszerzése,hogy utána könnyebben tudj munkát keresni.

volt még egy telefonszám és egy e-mail cím,ahova az Euro-Paas-os CV-ket várják.

én akkor fel is hívtam ezt a telefonszámot,mert ez nem hangzott rosszul.a hölgy aki felvette,azt mondta,hogy küldjek magyar-német fényképes CV-t,utána felhívnak,elbeszélgetnek velem németül,tehát tesztelik a német nyelvtudást,miután ezen átmentem irány ki.

ma úgy döntöttem hogy egy kicsit utána nézek már ennek a dolognak az interneten.csakhogy akármit,akárhogyan kerestem,semmit nem találtam.sem állás hirdetést,sem véleményeket,főleg nem honlapot.

ezért felhívtam még egyszer hogy mondjon már nekem egy honlapot,ahol én ezt megtudom nézni.

erre azt mondta hogy még csinálják a honlapot,viszont mindenféleképpen küldjem el még ma a CV-met és majd akkor megmondja a honlap címet.mert hát csak nem adhatja ki 70hotelnek az elérhetőségét....

és még annyi hogy ez egy citromsárga szórólap volt(ha bárki találna ilyet)



2014. júl. 10. 11:12
 1/6 anonim ***** válasza:
lehúzás
2014. júl. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen,én is ezt sejtem.viszont nem találkozott más ilyennel?én erre lennék kíváncsi.
2014. júl. 10. 11:26
 3/6 anonim ***** válasza:

kerdezz a faceen ezekben a csoportokban:

akik atvertek minket kulfoldon

feketelista allaskeresoknek



hatha ott ismerik oket

2014. júl. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
istenem.... ha valós nem kamu melót akarsz,akkor csakis kizárólag leinformálható NÉMET céggel dolgozz együtt.Ne közvetítő... de német közvetítők is megbízhatóak.csak a magyarok ilyen szemét rühes patkányok,hogy átvágnak.
2014. júl. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nekem ott lett furcsa amikor semmit nem találtam róla a neten.mert hát a neten még egy porcicát is meglehet találni. :) mindennek van nyoma...ezek után term nem fogok bele menni,viszont szeretném ezzel felhívni mindenki figyelmét h aki megtalálja ne ugorjon bele.
2014. júl. 10. 13:22
 6/6 A kérdező kommentje:
meg hát még egy nevet sem tudok mondani,sem egy céget se semmit... :(
2014. júl. 10. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!