Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Franciaországba (Párizs),...

Fehérpiros kérdése:

Franciaországba (Párizs), Törökországba vagy Görögországba lenne a legérdemesebb utazni?

Figyelt kérdés
Most nem a pénzre gondolok, hanem hanem családi útnak melyik lenne.

2014. aug. 21. 11:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen fajta nyaralást kedveltek. Városnézos, akkor Párizs, ha nyaralos, strandolos, akkor a másik kettő.
2014. aug. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Törökországban és Görögországban is lehet városokat nézni, Törökország az Oszmán Birodalom, a török kor miatt van tele műemlékekkel, Görögország meg világhírű arról, hogy onnan indult igazán a kultúra Szophoklész,Aiszkülosz, stb.


Szóval ez nem érv.


Mindhárom helyen van tengerpart(mármint mindhárom alatt én most Franciaország tengerparti részét értem, nem Párizst...). Világhírű a francia riviéra, Nizza,Marseille (márszej) és térsége.


Törökországba és Görögbe csak repülővel mennék(túl messze van busszal, de kocsival is), ha van pénzetek, akkor Franciába is...

2014. aug. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
19%
Én Törökországba mennék. Második hely Görögország. És Franciaországba egyáltalán nem mennék, még ingyen sem.
2014. aug. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ingyen nem is mehetnél, mert egy vagyont legombolnak rólad.

Én ez a 3 közül inkább görögbe.

2014. aug. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%

12:58

" És Franciaországba egyáltalán nem mennék, még ingyen sem"


Ennyi IQ-val ne is!!

2014. aug. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
23%
5. Te barom. Ha nem mennék Franciaországba akkor nem, nehogy már kötelező legyen szeretni a franciákat és országukat. Te az a tipikus birka barom magyar vagy a fene nagy IQ-dal. ha egyáltalán tudod mi az.
2014. aug. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 yakumo18 ***** válasza:

Én abszolút Görögország párti vagyok, tavaly is oda mentünk. Idén is oda utazunk. ( Hétfőn indulunk :) )

Engem teljesen magával ragadott a táj, a kultúra meg úgy egyáltalán minden.


Viszont Törökországba is egyszer szívesen elmennék. De szigorúan tenger mellé :) Mi nagyon szeretünk fürdeni benne.Alanya,Antaja vagy Kusadasi lenne a célpont. Onnan indul fakultatív program Isztambulba.


Én a mediterrán vidékeket kedvelem jobban.

Franciaország nekem valahogy nem.

Bár jelzem tenger ott is van ! :)

2014. aug. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Görögország az nagyon jó én voltam mind3 országba de török nem tetszettt koszos meg minden görög az szép párizs se csúnya de oda se mennék vissza én voltam 46 helyen legjobb vol ausztrália és thaiföld
2014. aug. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Nehéz választani. :D

Idén iktassatok be egyet,a többit meg későbbre. :)

De,akkor is nehéz választani! :D

2014. aug. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nem tudom, én valahogy úgy nem mennék a törökökhöz... nem tudom miért, még nem voltam ott, de akkor se...
2014. aug. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!