Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ha most foglalom le a repülő...

Ha most foglalom le a repülő jegyet, meg a szállodát 2013 júniusára, akkor olcsóbb most? Franciaországba (Párizs) mennénk, nyaralás céljából.

Figyelt kérdés
3an mennénk.18 vagyok.legfőbb álmom hogy két jó cimborámmal elmehessek!:) Utazási irodához forduljak?És kocsival menjünk,vagy megéri a rep.jegy?
2012. dec. 16. 11:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig saját szervezésben utazom, de lehet érdemes utazási irodát is megkérdezni van-e valami kedvező csomag.


Ha a saját szervezés mellett döntesz, most az Easyjet-nél elég jó árak vannak júniusra, nem hiszem, hogy olcsóbb lesz, szerintem érdemes megvenni most. Ráadásul ők a CDG-re mennek, ami a városban van.


Szállás foglalással kapcsolatban a booking.com -ot javaslom, biztos találsz nektek megfelelő szállást.

2012. dec. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Biztosat ilyenre nem lehet mondani. Így én csak azt mondom, hogy SZERINTEM ilyen távoli időpontra nem a legolcsóbb se a repjegy, se a szállás. Ez viszont semmit nem jelent, csak az én véleményem. Ami mondjuk igen nagy valószínűséggel így is lesz. Ha esetleg mégsem, az azért ne az én felelősségem legyen! :))


Mondjuk ha nincs konkrétan meghatározva a dátum, hanem rugalmas vagy, hogy pl. júniusban bármikor jó, akkor még erősebben tudom mondani, hogy lesz az még olcsóbb.


Ja és persze én csakis egyéni szervezésben gondolkodnék. Pláne kiindulva abból, hogy az olcsóbb árat keresed, vagyis számít az ár, így semmiképp nem ajánlom utazási irodát, mert úgyis drágább, mintha magadnak szerveznéd.

2012. dec. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!