Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Horvátországba, Zágrábba...

Horvátországba, Zágrábba készülünk pár napra. Hallottam, hogy nagyon drága, érdemes vinni kétszersültet, konzerveket? Iható a csapvíz?

Figyelt kérdés

2014. szept. 8. 00:31
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Drága?? Szerintem nem drágább, mint Budapest. Menj nagyobb boltba ott olcsobb az étel. Szerintem az étterem sem veszes, persze kérdés hová mész be. Szerintem butaság pár napos nyaralásra konzervet vinni, vagy ha tényleg ennyire szükős a keret, akkor szerintem nem is nagyon érdemes menni..
2014. szept. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sem drága. Én voltam ott, az árak kb. ugyanazok mint itthon, és valóban ott is vannak ilyen nagyobb hipermarket láncok. Csapvizet itthon sem iszok nagyon, de szerintem Zágrábban minden további nélkül iható.
2014. szept. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem drága, de nem is olcsóbb mint itthon. Csapvíz elvileg teljesen iható, de én nem mertem inni, amúgy is a horvát ásványvízek (és sörök) nagyon finomak!
2014. szept. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Nem drágább, mint Budapest.

Sokszor jártam már ott.

Az emberek kedvesek. Nem vágják a pofát a vásárlókra, mint a tengerparton (sajnos már nem kedvelik a külföldieket).

A csapvíz iható, viszont igyál jobbnál jobb horvát ásványvizet és sört.

Jó utat!

2014. szept. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez most komoly????

:))))))

Te normális vagy? És az akitől ezeket hallottad?

2014. szept. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!